+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yassi Dere Çakılı

Yassi Dere Çakılı
Ürün Açıklaması

Derelerden toplanan çakıl taşları müthiş dekorasyonların oluşturulmasında rol oynuyor. Doğal ve rengarenk olan bu ürünler evinize doğanın o muntazam dokusunu taşıyor. Yüzde yüz doğal malzemeler olan yassı dere çakılı da dekoratif işlemleriniz için muhteşem bir seçenek. Çakıl taşları su içindeki parçalanmış kaya parçalarının zamanla akıntının gücüne yenik düşerek yuvarlaklaşması ve küçülmesi sonucu meydana geliyor. Çakıl modellerindeki fazlaca çeşitliliğin en büyük sebebi de hiçbir dış müdahale olmadan doğanın kendi sanatını icra etmesinden olsa gerek.

Yassi Dere Çakılı Özellikleri

Yassı dere çakılı bazı yönleriyle diğer çakıl modellerinden ayrılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere daha yassı ve düz bir görüntüsü olan bu taşlar tasarımlarınızı şık ve göz alıcı bir hale getiriyor. Yassılığını hiçbir ek işleme borçlu olmayan bu taşlar doğada kendiliğinden aşınarak yassılaşıyor. Bazen deniz ve nehir kenarlarına gittiğimizde de bu yassı taşlarla karşılaşmaktayız. İşte biz firma olarak sizin estetik tasarımlarınızı en iyi hale getirmek adına bu taşları doğaya hiçbir zarar vermeden kaynağından toplamaktayız. Sonrasında önce türüne, sonra boyutuna, en son olarak da rengine göre ayırdığımız çakıl taşlarının sadece kaliteli ve aşınma sürecini tamamlamış olanlarını satışa sunarız.

Yassi Dere Çakılı Fiyatları

Yassı çakıl modellerinin firmamız müşterileri ve sürekli alıcıları tarafından gördüğü rağbet bizleri de şaşırtacak seviyede. Doğal ürünlerin kıymet kazandığı şu dönemde yapı sektörü de yapay endüstriyel malzemeler yerine doğal ürünler tercih ediyor. Kıymeti ve ömrü daha fazla olan doğal ürünlerle yapılmış tasarımlar insan sağlığını da tehdit etmiyor. Sağlık konusunda günümüzde insanlar daha çok bilinçlendiği için her zaman seçenekleri varsa doğal ürünleri tercih etmekteler. Bu taşların fiyatlandırmasını sizlerle birebir görüşmelerimizde en makul fiyatları vererek yapmaktayız. Gerekli detayları ve fiyat bilgisini almak için hemen arayabilirsiniz.

 

Yassi Dere Çakılı Fiyatlarını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Yassi Dere Çakılı Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim