+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Fileli Çakıl

Desenli Fileli Çakıl
Ürün Açıklaması

Dekoratif malzemeler arasında vazgeçilmez bir yeri olan çakıl taşları yılların eskimeyen mimari trendlerinden biridir. Küçük çaplı dekorasyonlarınız için kullanılabildiği gibi çok büyük projelerde de estetik kazanımları artırmak amacıyla kullanılması mümkündür. Desenli fileli çakıl taşı çeşitlerimiz bu estetik imkanların hem uygulanmasını kolaylaştırır hem de size daha fazla renk ve dekor seçeneği sunar.

Doğal birer ürün olan çakıl taşları su akıntılarının meydana getirdiği basınç ve aşınma sonucu yuvarlak, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Asit gibi dış faktörlere karşı doğal direnci olan bu ürünler uzun bir kullanım ömrü vadeder. Siz de her çeşit dekorasyonunuz için fileli ya da filesiz tüm çakıl modellerimizi inceleyebilir hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Desenli Fileli Çakıl Özellikleri

Her ürünün kendine has özellikleri olduğu gibi desenli fileli çakıl taşları da birçok özelliğe sahiptir. Çakıllar derelerden, ırmaklardan, nehirlerden ve su akıntısı olan her doğal oluşumdan elde edilebilen şirin dekoratif ürünlerdir. Desenli çakıllar doğal oluşum süreçlerinde kendilerine has harika desenler elde etmişlerdir. Böylesine nadir bulunan çakıllar ile harika dekorasyonlar yapabilirsiniz. Fileli olmaları da dekorasyonu uygulamanızı çok kolay hale getirmektedir. Peki bu taşların kendilerine has özellikleri nelerdir? Neden desenli çakılları tercih etmeliyiz? Fileli çakıl kullanmanın avantajı nedir?

  • Desenli çakıllar estetik açısından sıradan çakıllara göre çok daha hoş ve modern bir görünüm sağlar. Farklılık sunan bu ürünlerin kalitelilerine her yerde ulaşmak mümkün değildir fakat biz sizlere en iyilerini tedarik ederiz.
  • Fileli çakıl taşları deseni ve dekorasyonu tamamlanmış birleşik şekilde satılır. Taşlar filelenerek tek tek ayrı satılmak yerine daha büyük parçalar halinde satılmaktadır. Böylelikle siz ya da ustalarınız dekorasyonunuzu uygularken daha az zorlanacaklardır. Hatalı bir dekorasyon oluşturma ihtimaliniz de fileli yapılar sayesinde azalmaktadır.

 

Desenli Fileli Çakıl Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Desenli Fileli Çakıl Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim