+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tamburlu Dere Çakılları

Tamburlu Dere Çakılları
Ürün Açıklaması

Dekoratif malzemeler ile ilgili gelişmeler her geçen gün bir üst noktaya taşınıyor. Sıklıkla mimari dekorasyon işlemlerinde tercih edilen dere çakılları artık tambur işleminden geçirilerek hem daha hoş bir görünüm elde ediliyor hem de zımparalanmış oluyor. Tamburlu dere çakılları bizim de stoklarımızda bulunan birinci sınıf kalitedeki dere çakıllarının özenle ayrıştırıldıktan sonra tambur işleminden geçmesi sonucu elde edilip sizlere teslim ediliyor. Doğal bir oluşum süreci olan çakıl taşları birçok kimyasal zararlı içeriğe sahip yapay dekorasyon malzemelerine göre çok daha sağlıklı bir alternatif.

Tamburlu Dere Çakılları Özellikleri

Dere yataklarından ve deniz kenarlarından birçok çeşit çakıl taşı elde ederiz. Bu çakıl taşları tiplerinin benzerliğine göre ayrıldıktan sonra renklerine göre de ayrıştırma işlemine uğrayabilmektedir. Bugün sizleri bilgilendirecek olduğumuz çakıl modeli tamburlu dere çakılları olacak. Bu çakıl taşlarını diğerlerinden ayıran özelliği nedir? Her çakıl taşı aynı mıdır? Sıradan bir çakıl taşı yerine neden tamburlu çakıl almalıyız? İşte tüm bu sorularınıza cevap olacak şekilde tamburlanmış taşların tüm özelliklerini sizler için sıraladık.

  • Tamburlu, yani ekstradan düzleştirilmiş taşlar daha düz bir görünüme sahiptir. Bir çeşit zımparalama işlemi olan tambur işlemi dere yataklarından elde ettiğimiz doğal çakıl taşlarının yüzeyinde henüz aşınmamış olan sivri kısımların yok edilerek düzleştirilmesi işlemine verilen addır. 
  • Dere çakılları doğal ürünler oldukları için insan sağlığını ve hiçbir canlının sağlığını tehdit edecek herhangi bir zararlı içerik barındırmaz. Bu nedenle ev ve akvaryum gibi her şekil dekorasyonda kullanılabilir.
  • Tamburlu çakıllarda sivri bir yüzey kalmadığı için kazara size zarar verme ihtimali daha azdır. Akvaryumunuzda bulunan balıklar sivri taşlara çarpıp yaralanabilirler fakat tamburlu taşlarda böyle bir durum söz konusu değildir.
Tamburlu Dere Çakılları Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Tamburlu Dere Çakılları Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim