+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kakma Çakılı
Ürün Açıklaması

Dere yataklarından toplanan çakıllar tek tek ayıklanarak kendi grubundaki taşlarla karıştırılır. Çakıl taşlarının çok fazla çeşidi olduğu için bu ayrımların doğru yapılmış olması müşterilerin kullanım amaçlarına ulaşabilmesi adına büyük önem arz etmektedir. Peki kakma çakılı türündeki çakıl taşlarının diğer çakıllardan farkı nedir?

Kakma Çakılı Özellikleri

Kakma taşlar daha yassı ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. Tıpkı suda sektirmek için ısrarla arayıp bulmaya çalıştığımız düz taşlara benzemektedirler. Bazı dekorasyonlarda daha ince ve yassı taşların güzel göründüğü inkar edilemez bir gerçektir. Çakıl gibi doğal bir malzeme kullanmak dekorasyonlarınız için en sağlıklı ve uzun ömürlü seçim olacaktır.

Kakma Çakılı Fiyatları

Saymakla bitmeyen çakıl taşı çeşitleri arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de kakma çakılı modelleridir. Diğer çakıllara oranlar daha düz bir yüzeyi olan bu taşlar çok estetik bir görünüme sahiptir. Dere yataklarından toplanıp tek tek modellerine göre ayırt edilen bu taşlar yüzde yüz doğaldır. Doğal oluşu hem ona özgü bir dayanıklı yapı sağlar. Dekorasyondan, yapı sektörüne her alanda kullanımı mümkün olan bu taşların en sık kullanıldığı alan mimari dekoratif tasarımlardır.

Fiyatları konusunda da alıcısının cebine yük olmayan bu doğal ürünleri kullanmaya kesinlikle değer. Avantajları saymakla bitmeyecek olan bu ürünler için sabit fiyatlar biçmek yerine sizlerle iletişime geçiyor karşılıklı olarak en uygun fiyatı belirliyoruz.

Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli faktörlerden birisi. Sizlere birinci sınıf kalite sahibi olmayan hiçbir ürünü ulaştırmadığımız gibi piyasadaki en iyi malzemeleri en uygun fiyatlara temin etme garantisi sunuyoruz. Siz de geç kalmadan stoklarımızdaki en iyi çakıl taşlarına sahip olmak için bizlerle iletişime geçip daha detaylı bilgi edinebilir, yılların bize verdiği tecrübeden faydalanarak danışabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kakma Çakılı Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Kakma Çakılı Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim