+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
Dekoratif çakıl
Ürün Açıklaması

Derelerden ve akarsulardan toplanan rengarenk çakıl taşları dekorasyon işlemleri için harika bir malzeme çeşididir. Suyun akışının gösterdiği etkiyle yuvarlak ve köşesiz bir biçime bürünen bu taşlar birçok amaçla kullanılabilir. Dekoratif çakıl taşlarını en çok akvaryum süsü olarak görmekteyiz. Doğal bir ürün olduğu için balıkların yaşam alanını kirletmeden ve onlara zarar vermeden akvaryumlarınız harika bir görüntüye bürünebilir. Bir diğer kullanım alanı ise bahçe dekorasyonları olan bu ürünler bahçelerde oluşturulan taş havuzlarında kullanılabilmektedir.

Dekoratif çakıl Özellikleri

Dekorasyon dendiği zaman yapabileceklerinizin sınırı tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Çok çeşitli boyutlarda bulunabilen doğal çakıl taşlarının renk yelpazesi de oldukça geniştir. Peki çakıl taşları için boyut sınıflandırması nasıl yapılır ve nasıl adlandırılır?

  • Fındık boyutlu çakıl taşları
  • Ceviz boyutlu çakıl taşları
  • Elma boyutlu çakıl taşları
  • Portakal boyutlu çakıl taşları
  • Kavun boyutlu çakıl taşları

Meyvelerin ortalama boyutları baz alınarak yapılan bu sınıflandırmadan da göreceğiniz üzere çok küçük dere çakılları olduğu gibi olağanüstü büyüklükte doğal çakıl taşları da mevcuttur. Sizin dekorasyonunuz için en uygun boyut ve renklere sahip ürünleri bulup ayrıştırmaktayız. Sağlığınızı ve dekorasyonunuzun uzun ömürlü olmasını göz önünde bulundurarak sadece birinci sınıf ürünleri satmaktayız.

 

Dekoratif çakıl Fiyatları

Çok rağbet gören ürünlerimizden olan dekoratif çakıl taşları için fiyatlandırma konusunda da müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Tamamen gerçek dere çakıllarını toplayıp ayrıştırarak size sunduğumuz ürünlerimiz kesinlikle sahte ve imitasyon ürünler barındırmazlar. Dış etkenlere karşı da olukça dayanıklı olan bu ürünlere siz de en uygun fiyatlarla hem sahip olabilirsiniz. Fiyat ve ürün detayı ile ilgili daha net bilgi almak için bizler bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor olacağız. Müşteri memnuniyetini ilk prensip olarak gözeten bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Dekoratif çakıl Fiyatlarını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Dekoratif çakıl Fiyatları Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim