+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl

Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl
Ürün Açıklaması

Doğal bir oluşum sürecinden geçen çakıl taşları doğada kendiliğinden birden çok renkte bulunabilmektedir. Kendi doğal renk çeşitliliği sayesinde dekoratif olarak satılan çakıl taşlarının hiçbir kimyasal bir boyama işleminden geçmesine gerek kalmaz. Böylelikle hem insan sağlığını riske atan dekorasyonlar üretilmediği gibi hem de üretim maliyeti düşmüş olur. Beyazdan siyaha doğru giden renk tonlarını seven müşterilerimiz için gri-siyah-beyaz karışık çakıl taşlarımızı satışa sunduk.

Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl Özellikleri

Çakıl taşları dekoratif olarak kullanılabildiği gibi yapı sektöründe de kullanılabilmektedir. Çatıların son katmanının altında yalıtımı kolaylaştırmak yapının sağlamlığını artırmak amacıyla da kullanılır. Dere çakıllarının bu işlevlerinin yanı sıra dekoratif ve estetik işlevi asıl ön plana çıkan yönüdür. Bu üç uyumlu rengi harmanlayarak sizlere sunuyoruz ve tasarımlarınızı bir üst kademeye çıkarmanızın yolunu açıyoruz. Oldukça dayanıklı bir mineral içeriği olan çakıl taşları kimyasal asitlerden bile kolay kolay etkilenmez. Aşınma direnci oldukça yüksek olan bu ürünler güzel bir görüntü sunmasının yanı sıra uzun bir kullanım ömrü de vadeder.

Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl Fiyatları

Üç renk çakıl taşının karışımından oluşan gri-siyah-beyaz karışık çakıl taşları dekorasyonlarınızı tek düze renklerden kurtarıyor. Aynı zamanda harmanlanan bu üç renk ton açısından da birbiriyle uyumlu olduğu için göze hoş geliyor.

Doğru renklerdeki çakılları ayrıştırıp en doğru oranlarda birbiriyle harmanlarız. Sonrasında kalite testlerini yapar, kesinlikle dayanıksız ya da sahte çakıl ürünlerini satışa çıkarmayız. Sizin de dekorasyonlarınız için en uygun ürünün çakıllar olduğunu düşünüyorsanız ve gri, siyah, beyaz tonları sizin renginizse bu ürün tam size göre!

Hemen bizimle iletişim adreslerimizden kısa bir görüşme gerçekleştirerek her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Fiyat konusunda müşterilerimize esneklik sağlayarak onların ihtiyacı olan ürünleri en makul fiyatlarla sahip olmasının önünü açıyoruz.

Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Gri Siyah Beyaz Karışık Çakıl Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim