+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
Kuvars Çakılı
Ürün Açıklaması

Adeta bir dekorasyon mucizesi olan kuvars çakılı modellerimizi sizler için satışa sunmuş bulunmaktayız. Yüzey desenleri ve dokusu kuvars maddesini andıran bu taşlar gerçekten bulundukları yere renk katıp hayat veriyorlar. Her biri farklı boyutlarda değişik yüzey görüntüsüne sahip çakıl taşlarının karışımından oluşan kuvars modelli dere taşları kesinlikle dekorasyonlarınız için tercih etmeniz gereken bir ürün.

Kuvars Çakıllı Özellikleri

Bu ürünleri diğerlerinden ayıran en önemli özelliği sadece dekoratif bir malzeme olması. Çok elzem durumlarda farklı amaçlarla kullanılması da mümkün olsa da asıl amacı estetik bir görüntü oluşturmaktır. Doğal ve sağlam bir ürün olan kuvars görünümlü çakıl taşları sizlere istediğiniz mimari deneyimi kesinlikle yaşatacaktır. Salyangoz kabuğuna benzer yüzey görünümü ortama doğal bir hava katmaktadır. Natural desenlerin ve moda trendlerinin revaçta olduğu 21. yüzyılda estetik dekorasyonlarınız için doğal görünüme sahip çakılları seçmeniz kesinlikle doğru bir karar olacaktır.

 

Kuvars Çakıllı Fiyatları

Sıklıkla bizlere sorulan sorulardan biri olan kuvars çakılı fiyatları hakkında müşterilerimizi aydınlatmak isteriz. Çakıl taşları çeşitleri arasındaki fiyatlandırma farkının en temel sebebi bazılarının çok nadir bulunmasıdır. Bizler derelerden, nehirlerden toplu olarak çıkardığımız taşları tek tek modellerine ve boyutlarına göre ayırırız. Bu ayırma işlemleri esnasında bazılarından çok fazla elde ederken bazılarından çok az elde ederiz. Bu da maliyeti yükselten bir durumdur.

Nadir çakıl modellerinden olan kuvarslar için yine de sizlere en uygun fiyatları sunacağımıza emin olabilirsiniz. Biz kesinlikle istenilen görüntüyü sağlamak adına başka taş çeşitlerine doğal olmayan yöntemlerle çakıl görüntüsü kazandırmayız.

Tamamen doğadan elde edilen ve tabiatın bizlere birer armağanı olan ürünlerimizi en kalitelilerini seçmek suretiyle satışa koyarız. Fiyat politikamızı da günün koşullarına göre en uygun olacak şekilde belirleriz. Siz de hemen fiyat almak için arayın!

 

Kuvars Çakıllı Fiyatlarını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Kuvars Çakıllı Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim