+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tamburlu Beyaz Çakıl

Tamburlu Beyaz Çakıl
Ürün Açıklaması

Dekorasyon işlemlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş olan çakıl taşları alıcılarını sayısız renk ve şekil seçeneği sunmakta. En favori çakıl renklerinden olan beyaz çakıl taşları da stoklarımızda yerini almış durumda. Tamburlama işleminden de geçirilen tamburlu beyaz çakıl taşlarımız sizlerin huzurunda. Peki bu taşların diğer çakıllardan farkları neler? Neden başka seçeneklerimiz varken tamburlu taşları tercih ederiz? Tamburlama işlemi nedir?

Tamburlu Beyaz Çakıl Özellikleri

Tamburlama işlemi dere yataklarından elde edilen çakıl taşlarının kenarlarının yumuşatılarak yüzeyinde herhangi bir keskinliği kalmamasını sağlayan fiziksel bir işlemdir. Kesinlikle taşın doğal yapısını ve kimyasını bozmaz. Bazı taşlar erken toplanabildiğinden suda gerektiği kadar aşınmamış olabilir. Biz de müşterilerimizin en iyi estetik görüntüyü elde etmesi için tamburlama yapar ve taşlarımızı o şekilde satışa sunarız. Beyaz taşlar için özel bir kategori oluşturmamızın sebebi ise en çok tercih edilen model olmasıdır. Çakıl taşlarında en hoş duran ve en beğenilen renk beyazdır. Biz de inci gibi bembeyaz taşlar sizler için seçip tamburlayarak temin etmenize yardımcı oluruz.

Tamburlu Beyaz Çakıl Fiyatları

Eğer mükemmeliyetçi bir yapıya sahipseniz ve her zaman en iyiyi üretmek hedefinizse tamburlu beyaz çakıl taşları sizin dekorasyonlarınız için en iyi seçenek. Rengini paklığın simgesi olan beyazdan alan bu taşlar göz kamaştırıyor. Özel tamburlama işlemlerinden geçirilerek doğal süreçlerde aşınmasını tamamladan keskin hatları hala mevcutken çıkarılmış olan taşlar yuvarlak hale getiriliyor.

Tamburlama işlemi bu taşlara ek bir maliyet yüklese de kesinlikle bunu müşterilerimizin cebine yüksek fiyatlarla yansıtmamaktayız. Tamburlu çakıl modellerimizin fiyatlandırma politikasını tüm diğer fiyatlandırmalarımızda olduğu gibi maliyetine göre en uygun fiyatlardan sizlere bildiririz.

Ayrıca satışını ve üretimini yaptığımız tüm ürünler birinci sınıf A kalite kategorisine dahil olduğu için bizden aldığınız tüm ürünler piyasanın en iyisi olacaktır. Detaylı bilgi ve fiyat öğrenmek için hemen bizleri arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Tamburlu Beyaz Çakıl Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Tamburlu Beyaz Çakıl Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim