+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
3 kez görüntülendi
Ünye taşı

Ordu Ünye bölgesinin ve Karadeniz’in belli kesimlerinin bizlere sahip olma şansı sunduğu Ünye taşı ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Zaten asırlardır belli bir popülerliği olan bu taş son yıllarda haber bültenlerine konu olarak bilinirliğini epey artırmıştır. Yapı ve dekorasyon sektörünün içinde olmayan kişiler bile bu taşın namını duymuştur. Haberlere konu olmasının sebebi ise Isparta Üniversitesi’nde 2019 yılında yapılan bir çalışmanın ünye taşlarının 1100 derece sıcakta bile bozulmadan sabit bir şekilde dayanıklılığını koruduğunu göstermesiydi. Neredeyse demirin bile eridiği bir sıcaklıkta hiç istifini bozmayan bu doğal taş herkesin ilgisini çekti.

Dayanıklı ve estetik yapılar inşa etmek için oldukça doğru bir tercih olan Ünye taşı, ülkemizin adeta milli bir serveti. Hasar almasının neredeyse imkansız olduğu düşünülen bu taş sınırları zorluyor. Tarihe bir miras bırakmak ve yıllarca tık demeden ayakta kalabilecek bir yapı inşa etmek istiyorsanız bu taş sizin için en doğru seçim olabilir. Isıya karşı olan dayanıklılığı sarsıntılar dışında yangın gibi durumlarda da oldukça büyük avantaj sağlar.

Ünye Taşı Fiyatları

Geçtiğimiz yıllarda haber bültenlerine bile konu olacak kadar dayanıklı olan bu taş için özellikle dayanıklı yapı inşa etmeyi misyon edinmiş firmalar tarafından yoğun bir talep gözlemlemekteyiz. İster şahıs ister büyük bir firma olun ünye taşlarına sahip olduğunuza ortaya çıkaracağınız işin kalitesi emsallerinden kat kat fazla olmakta. Ülkemizin zengin doğal taş rezervlerinin nimetlerinden sadece bir tanesi olan bu taş yapı sektöründeki herkesin dikkatini çekmekte. Fiyatlandırmasını yaparken ise sizlerin talepleri her zaman ilk önceliğimizdir. Karadeniz’in Ordu ili Ünye ilçesi çevresinde sıklıkla çıkartılabilecek olan bu doğal taşı sizlere has ve kaliteli olarak sunuyoruz. Kesinlikle yapay ya da benzer taşlar kullanarak sizleri yanıltmıyoruz. A Kalite taşlara en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizi arayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim