+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
3 kez görüntülendi
Nehir taşı

Pikniğe gittimizde, nehir kenarlarında oturup ayaklarımızı uzattığımızda suyun altında bazı taşlar gözümüzü alır. Hatta bazı zamanlar bu taşları biriktirmek için aralarından en güzellerini seçer hatıra olarak bir kavanoza doldurup saklarız. İşte nehir taşı bu taşlar arasından en güzellerinden seçilip müşterilerin beğenisine sunulan taşlardır. Sıklıkla dekoratif ve estetik amaçlarla kullanımı tercih edilen bu taşların renk yelpazesi de oldukça geniştir.

Cafe, restoran, alışveriş merkezi gibi mekanların dekorasyonu için de bu taşlar tercih edilebilmektedir. Küçük miktarlarda ev süslemeleri için de oldukça uygundur. Nehir taşı doğal bir taş olduğu için insan sağlığını asla tehdit etmez. Bu özelliği nedeniyle dekorasyonda kullanıldığında ziyaretçileriniz ellerine alıp bu taşları incelediğinde kendilerini riske atmaz. Bazı sentetik yapılı kimyasal boyalar içeren dekoratif taşlar cilt ile temas sonucu kanserojen olabilmektedir. Fakat bu doğal taşlar için böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Güvenle tüm dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Nehir Taşı Fiyatları

Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan nehir taşları müşterilerin beğenisini kazanmış durumda. Çeşitlilik yelpazesi geniş olan bu doğal taş grubu üyesi için fiyatlandırmalar da oldukça farklı olabilmekte. Yapısal dayanıklılıktan ziyade estetik görünümün önem kazandığı bu taşın alıcıları en uygun fiyata en güzel görünümü elde etmeyi talep ediyorlar. Siz müşterilerin taleplerini tecrübelerimizin bize vermiş olduğu içgüdü ile ön görebildiğimiz için her türlü koşulu buna göre ayarlamaktayız. Dekoratif ya da yapısal hangi amaçla olursa olsun projenizde kullanmak üzere bu taşları seçtiğinizde ne kadar taşa ihtiyacınız olduğuna karar vermenize dahi yardım edebiliriz. Fiyatlandırmamızı da sizin bütçenize en uygun şekilde ayarlayarak tekliflerimizi sunarız. Sonrasında güvenli bir şekilde teslimatınızı gerçekleştiririz. Doğanın bize verdiği bu taşların avantajlarından faydalanmak için geç kalmayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim