+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Moloz kırma taşları

2 kez görüntülendi
Moloz kırma taşları

Doğal taş kullanılan taş ocaklarında bazı taşlar moloz halinde kalabiliyor. Taş çeşidi gözetmeksizin bu moloz kırma taşları özellikle duvar örme alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Dayanıklı bir taş türü olsa da diğer taşlar kadar saf içeriğe sahip olmadığı için genellikle ağır yük taşıyacak yapılarda kullanılmazlar. Genelde bu taşlar harç içermediği için yük taşıyan bölgelerde tercih edilmezler. Kullanım alanları genel olarak şu şekildedir:

  • Çevreleme duvar
  • İstinat duvar
  • Kuyu duvarı
  • Yük duvarı

Sadece duvar yapımı için kullanımı şart olmayan moloz kırma taşları isteğe göre başka amaçlarla da kullanılabilir. Genellikle diğer taş seçeneklerine göre daha ekonomik olan bu taşlar büyük çaplı yapılardan ziyade daha küçük hedeflere ulaşma amacıyla kullanılmaktadır.

Renk seçenekleri ise karma taşlardan oluştuğu için tek düze renklerden oluşmaz. Bu taşların kullanımında genelde renk tercihi yapılmaz. Fakat bu tip kaygılarınız varsa firmamızla görüşerek sizler için en uygun çözüm seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Moloz Kırma Taşları ve Fiyatları

Milli servetimizin parçasını oluşturan taş sektörü ve ülkemizin zengin taş rezervleri sayesinde en kaliteli ürünleri yerli olarak sizlere sunuyoruz. Kırma taş olarak adlandırdığımız bu taşlar bazı doğal taşların molozlarından oluşmaktadır. Kalite farkının firmadan firmaya çok sık değiştiği taşlar arasında biz sizlere her zamanki gibi en kalitelisini en uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz. Sabit bir fiyat ölçeği tutmak yerine sizin talep ettiğiniz günün şartlarına en uygun fiyatları çıkararak hem sizin bütçenizi zorlamıyor hem de en kaliteli ürünü en uygun fiyata almanıza yardımcı oluyoruz. Sizin de moloz taş kullanmanızı gerektiren bir projeniz varsa ve en kaliteli malzemeyi kullanmak istiyorsanız bütçe planlaması yapabilmek adına bizimle iletişime geçerek hem tecrübelerimizden faydalanabilir hem de fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim