+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Limra Taşı

Doğal taş grubu üyelerinden olan Limra taşı çağımızın yükselen trendleri arasına girmeyi başarmış bir doğal taş çeşididir. Yapı sektörünün taleplerini oldukça başarılı şekilde karşılayan bu taş doğal süreçlerden geçerek oluştuğu için kendine has bir dayanıklılığa ve dokuya sahiptir. Birçok doğal taşın aksine renk seçeneklerinin de oldukça geniş olduğu bu taş modernliğin simgesi haline gelmiştir. Limra taşı renk seçenekleri arasında; beyaz renk, yeşil renk, sarı renk, gri renk, mavi renk, kırmızı renk, kahverengi renk gibi seçenekler bulunmaktadır. Farklı tonlarda bu kadar seçeneğin olması alıcılarının yüzünü güldürmektedir. Ayrıca birden çok rengin kombinasyonunu sağlamak da mümkündür.

Ülkemiz doğal taş rezervi ve çeşitliliği bakımından dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer almaktadır. Yerli üretim olan bu taşları kullanarak yapı işlerinizi tamamlamak ülkemizin ekonomisine de büyük katkı sağlar. Kendi kendine dönen bir sektör olan taş sektörü ülke ekonomimizin bel kemiklerinden biridir.

Limra Taşı Fiyatları

Doğal taş kullanımına önem veren kullanıcıların tercihleri arasında yer alan Limra, fiyat konusunda da talep edenlerin cebini yakan cinsten değildir. Biz hangi ürünümüz olursa olsun müşterilerimize onların kullanım alanı ve projelendirmesi doğrultusunda en uygun fiyatı çıkarmaktayız. Sabit fiyatlar üzerinden iş yapıp gereksiz yere size masraf çıkarmak yerine tam da ihtiyacınız olanı sizlere sunuyor ve gereken maliyeti çıkarıyoruz. Bazı kötü niyetli dolandırıcı firmaların ederinin çok çok altında satış yaptıklarını görmek bizi üzmektedir. Çünkü gerçek kalitede bir taşın o fiyatlara sunulması imkansızdır. Bu da sizlere taahüt ettikleri taş haricinde başka kalitesiz bir malzeme verdiklerini gösterir. Sipariş ettiğiniz taşları iyi tanımalı ve ona göre size verilen taşın kalitesini analiz edebilmelisiniz. Bizlerle çalıştığınızda böyle sorunları asla yaşamazsınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim