+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küfeki taşı

4 kez görüntülendi
Küfeki taşı

Doğal taş serimizin bir diğer elemanı olan Küfeki taşı ile sizlerleyiz. Tamamen organik bir yapısı olan bu taş doğal çökeltilerin meydana getirdiği bir malzemedir. Renk seçenekleri arasında sarı tonları, bej tonları, grimsi tonlar mevcuttur. Dokusunu inceleyecek olursak ise tıpkı kumsallarda olduğu gibi ince parçalı kum görüntüsü, fosil parçaları, süngerimsi boşluklar fakat sıkı bir yapı ile öne çıkan sağlam bir taş çeşididir.

Küfeki taşı fırınlama işlemine geçmeden önce oldukça narin bir yapıya sahiptir. Bu nedenle tam sertleşme reaksiyonuna geçmeden önce istenilen şekil rahatlıkla verilebilir. Tarihimizin ünlü ve başarılı mimarlarından Mimar Sinan’ın da ilgisini çeken bu kolay işlenebilirlik özelliği onun da projelerinde küfeki kullanmasına yol açmıştır. Kullanımı çok eski imparatorluk dönemlerine dayanan bu taş kullanıcılarını her zaman memnun bırakmıştır. Yapıların hem dayanıklı hem de estetik bir görünüme sahip olması bu taşın en önemli özelliğidir. Sizler de uygun projelerinizde küfeki kullanabilir ve rahatınıza bakabilirsiniz.

Küfeki Taşı Fiyatları

Doğal bir taş olması nedeniyle hem sağlıklı olan hem de doğal olarak edinmiş olduğu dayanıklılığının cezbedici oluşu küfeki taşları için taleplerin hat safhada olmasına yol açıyor. Sıklıkla birçok yapı için ham malzeme olarak gördüğümüz bu taşlar için en iyi fiyatlandırmayı sizlere yapacağımızı garanti ediyoruz. Öncelikle projenizle ilgili temel bilgileri sizlere sorarak bu taşın kullanımınıza uygun olup olmadığını analiz etmekteyiz. Tamamen tarafsız bir analizin ardından alternatiflerinizi ve bu taşla ilgili bilgileri sizlere vermekteyiz. Fiyatlandırma politikamız her zaman müşteriyi gözetecek şekilde belirlenmiştir. Sizlere piyasa değerinin üstünde fahiş fiyatlar asla sunmuyoruz. Tamamen kalitenin ederini hesaplayıp bütçenize en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız. Siz de projelerinizin hayal olmaktan çıkıp gerçek olmasını istiyorsanız hemen iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim