+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gebze Moloz Duvar Taşları

2 kez görüntülendi
Gebze Moloz Duvar Taşları

Doğanın yapı sektörüne sunduğu en büyük nimetler olan doğal taşlar arasında gebze moloz duvar taşları da yerini almış durumda. Gebze çevresinde bulunması mümkün olan gebze taşlarının duvar taşı olarak kullanılması sonucu bu adı alan taş çeşidi. Gebze taşının tek kullanım alanı bu olmasa da duvar taşları kendine ayrı bir kategori edinmiş bile. İşlenme süreci taşın doğal yapısının korunmasına dikkat edilerek yapılır. Özel makineler ile yerin altından kütük biçimli olarak çıkartılan gebze taşı gerekli kesim ve düzenleme işlemlerinin yapılabilmesi için fabrikanın yolunu tutar. Fabrikaya gelmesinin ardından geçirmesi gereken tek bir işlem vardır.

Halk arasında murçlama işlemi olarak da bilinen bu işlem yüksek basınçlı makineler tarafından fabrikada taşa uygulanır. Bunun ardından dümdüz hale gelen yüzeyi ile kullanıma hazır bir taş grubuna sahip oluruz. Murçlama departmanını terk ettikten sonra gebze moloz duvar taşları alıcılarına teslim edilebilir. Duvar yapımı için sıklıkla tercih edilen bu taşlar estetik görünümü ile de ön plana çıkmaktadır. Görünüşüne önem verilmeden dizilmiş duvarların aksine bu taşları kullanarak örülmüş duvarlar hem daha iyi görünürler hem de daha dayanıklıdırlar.

Gebze Moloz Duvar Taşları Fiyatları

Biz sizlere hangi ürünü teslim edersek edelim her zaman en yüksek kalite malzemeyi müşterilerimize sunmayı misyon edinmişizdir. Bu taşların fiyatları alacağınız miktara ve istediğiniz kesim özellikleri göre değişmektedir. Şunu bilmelisiniz ki fiyat performans açısından en iyi taşlara bizim aracılığımızla sahip olabilirsiniz. Bir şey ederinden çok daha fazla ucuza satılıyorsa mutlak surette bir sorunu ya da hilesi söz konusu olmaktadır. Yapıların güvenli olması her zaman çok önemlidir. Bu nedenle kullanacağınız duvar taşı A kalite ve gerçek malzemeden üretilmiş olmalıdır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim