+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
3 kez görüntülendi
Gebze Taşı

Doğal taşlar arasında alıcılarına göz kırpan gebze taşı oldukça sağlam ve harika bir taştır. Yeşile çalan renklerde görmeye alışık olduğumuz bu taş bazı durumlarda farklı renklerde de karşımıza çıkabilmektedir. Gebze ve çevre yöresindeki taş madenlerinden elde edilen bu taş oldukça sağlamdır. Uzun yıllar varoluşunu koruyarak zamana meydan okuyabilmiş taşlardandır.

Birçok proje için kullanımı uygundur. Özellikle sağlam bir yapı inşa edip uzun yıllar içinizin rahat etmesini istiyorsanız gebze yöresinin bu taşları sizler için çok doğru bir tercihtir. Duvar örme işlemleriniz için ayrı molozlu taş modelleri mevcuttur. Kullanım amacınızı belirledikten sonra bize ulaştığınızda sizlere seçiminize göre taş seçenekleri sunulur. Bu seçenekler arasından en makul olanı belirlenir. Belirleme işleminin ardından gerekli kesim ve murçlama işlemleri gerçekleştirilir. Taşlarınız yüzde yüz olarak kullanıma hazır hale geldiğinde teslim edilir. Güvenlik bizim için her şeyden önce gelir. Bu nedenle tarafımızda alacak olduğunuz her malzemenin orijinalliğinden ve sağlamlığından emin olmaktayız. Sizin de yıllara meydan okumasını istediğiniz projeleriniz varsa fiyat alıp bu taşlara sahip olabilirsiniz.

Gebze Taşı Fiyatları

Firma olarak ilk misyonumuz müşterinin talebi ve ödediği ücret karşılığında elde edebileceği maksimum verimi elde etmesidir. Bu da en kaliteli malzemeyi en doğru eller aracılığıyla sağlamaktan geçer. Bu taşların fiyatlandırması sizin talepleriniz doğrultusunda tüm hesaplamaların yapılmasının ardından belirlenir. Müşterilerimize her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmaya gayret etmekteyiz. Sattığımız hiçbir taş ya da başka bir ürünün kalitesinden emin olmadan satışa sunmamaktayız. Bu nedenle gebze taşı alışverişinizi bizimle yaptıktan sonra hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz. Sizler de projeleriniz için doğal taş grubumuzdan size en uygun taşı seçin ve hemen siparişinizi verin. Projeleriniz gerçeğe dönüşsün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim