+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Traverten Küp Taş

2 kez görüntülendi
Traverten Küp Taş
Ürün Açıklaması

Traverten küptaş dekorasyondan yapı inşaatına bir çok alanda kullanılması mümkün olan bir malzemedir. Kaliteli ve doğal bir malzeme olan traverten ile üretilen bu ürün gayet kullanışlıdır. Uzun ömürlü olmasından dolayı sürekli bakım ya da değişim gerektirmez. Yüzeyi kolaylıkla temizlenebilir ve kolay kolay kir tutmaz. Renk seçenekleri açısından zengin bir ham maddesi vardır böylelikle estetik uyum rahatça sağlanabilir. Kullanım alanı olarak kısıtlı bir malzeme değildir birçok amaçla kullanılabilir. Traverten küptaş kullanan kişiler genellikle memnun kaldıklarını belirtirler. Yapı işleri haricinde dekorasyon amaçlı da kullanabileceğiniz bu taşlar kullandığınız yerin zarifliğini kesinlikle artıracaktır.

Traverten Küptaş Fiyatları

Traverten küptaş fiyatlandırması yapılırken eğer tek bir ebatta taş üretilmişse taş sayısınca bir fiyat belirlenebilir. Genel olarak sizin ihtiyaç duyduğunuz taş boyutuna ve sayısına göre değişkenlik gösterir. Yapımında kullanılan travertenin kalitesi de önemli bir faktördür. Örneğin çok gözenekli bir traverten ile üretilmiş ticari kalite bir küptaş az gözenekli yüksek kalite bir küptaştan daha ucuz olacaktır. Fakat aralarında dayanıklılık ve kalite farklı söz konusu olur. Unutmayın kalite hiçbir zaman ucuz değildir.

 

Traverten Küptaş Fiyatları Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091

Traverten küptaş ebatlarına gelecek olursak bu ebatlar kullanılacak alanın boyutlarına göre belirlenir. Bazı kişiler bir alanı doldurmak için küçük boyutlara sahip çok taş isterken bazıları büyük boyutlu az sayıda taş kullanmayı tercih eder. Bu aşamada estetik kaygılar ön plana çıkar ve doğru bir seçim yapılmalıdır.

Traverten Kullanmanın Avantajları

Traverten gibi doğal ürünler genellikle kullanıcılarına birçok avantaj sunarlar. Zaten çok çeşitli kullanım alanlarının olması da bu yüzdendir. Kullanışlı olduklarından dolayı her sektörde ve alanda faydalanılmak istenirler. Traverten içerikli ürünler sağlık açısından da hiçbir zarar barındırmadığı için günümüzde insanların sağlık konusunda bilincinin de artmasının etkisiyle daha çok tercih edilmektedir. Traverten kullanmanın avantajlarını sıralayacak olursak;

 • Doğal bir materyaldir
 • Çevreye zararı olmayan bir üründür
 • İnsan sağlığına zararı olmayan bir üründür
 • Yapısal olarak dayanıklıdır kolay hasar almaz
 • Uzun ömürlüdür
 • Bakıma ihtiyaç duymaz
 • Rengini uzun yıllar boyunca kaybetmez
 • Kolay kolay kir tutmaz, tutsa bile temizlemesi çok basittir
 • Birçok yapı malzemesi ile uyumludur
 • Birden farklı modelleri birbirine kombine edip uygulamak mümkündür
 • Doğada oluşum döngüsü kısa olduğu için bulması ve üretmesi kolaydır
 • İşlemesi kolay bir üründür bu sayede müşterilerin beklentileri optimum düzeyde karşılanabilir

Görüldüğü üzere traverten küptaş kullanımının saymakla bitmeyen sayısız faydası söz konusudur. Bunca avantajından dolayı alternatiflerinin yerine tercih edilmektedir. Önemli olan satın aldığınız ve kullandığınız traverten ürünün gerçek olmasıdır. Art niyetli kişilerin sattığı sahte traverten benzeri ürünlerin kullanımı hem sağlığınızı hem de güvenliğinizi riske atabilmektedir. Traverten sizin için de uygun bir seçimse hemen iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Küptaş olarak seçiminiz travertenden yana olsun, rahat edin.

Traverten Küptaş Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim