+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Traverten Küpeşteler

3 kez görüntülendi
Traverten Küpeşteler
Ürün Açıklaması

Traverten küpeşteler iç ve dış mekan dekorasyonlarında kullanılan uzun çubukları andıran malzemelerdir. Havuz yapımında da sıklıkla kullanılırlar. Uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih edilmeleri oldukça olasıdır.

Traverten Küpeşte Özellikleri

Ayrıca müşterinin isteğine göre cilalı yüzey, eskitme yüzey, fırçalı yüzey ve nice renk seçenekleri ile üretilebilir. Doğal bir üründür. Doğada kendiliğinden gerçekleşen bir döngü sonucu ortaya traverten çıkar. Bu traverteni fabrikalar en uygun şekilde çıkarıp işlerler. Önce kesime gider. İki tip kesim vardır. Biri Türk tipi traverten kesimidir. Diğer kesim metodu ise Amerikan tipi kesim metodudur. Travertene uygunluğuna göre kesim yöntemi belirlenir ve kesim yapılır. Sonrasında travertenlerin eğer gerekliyse kenar kesimleri yapılıp uygun marjinler sağlanır. Traverten küpeşteler de bu aşamalardan geçip son aşamalarında kendi kullanım amaçlarına uygun olarak dizayn edilir ve müşterilerin kullanımına sunulur.

Traverten Küpeşte Fiyatları

Her traverten ya da granit modelinde olduğu üzere fiyatlandırmalar yapılacak çalışmanın duyduğu gereksinimlere göre ayarlanmaktadır. Örnek verecek olursak 25×12,5 metre bir havuz için gereken traverten küpeşteler farklı maliyetler ortaya çıkarırken daha farklı boyuttaki havuzlar için yine başka maliyetler söz konusu olacaktır. Ayrıca kalite farkları da bahsi geçen durumlardandır. Travertenler temelde iki farklı kalite sınıflandırmasıyla ayrılırlar.

 

Traverten Küpeşte Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091

 

Biri ticari kalite travertenlerdir. Bu travertenler biraz daha ekonomik olmasıyla bilinirler ve piyasada en çok bunları görürsünüz. Ucuzluğunun sebebi üretiminde kullanılan traverten plakların çok gözenekli olmasından kaynaklıdır. Bu çok büyük ölçüde olmasa da dayanıklılıkta düşüşe neden olabilmektedir. İkinci kalite ölçeği ise yüksek kalite traverten küpeşteler için kullanılan kalite birimidir. Yüksek kalite ürünler de en az gözeneğe sahip sağlam traverten plaklar özenle seçilerek üretimde kullanılmıştır.

Traverten Küpeşte Renk Seçenekleri

Traverten ürünler için renk seçenekleri oldukça çeşitlidir. Öncelikle ne amaçla hangi modele sahip bir traverten istediğinize karar verin. Sonrasında travertenin kullanılacağı çevredeki dokular göz önünde bulundurularak o dokularla en iyi renk uyumunu sağlayacak estetik olarak göze hitap edecek rengi seçebilirsiniz. Renk seçimini doğru yapmak yapacağınız dekorasyonun işe yaraması açısından oldukça önemlidir. Çünkü bazı traverten modelleri sadece estetik amaçlı yapılmaktadır. Yanlış bir renk seçimi sonucu satın alıp yerleştirmiş olduğunuz traverten modelinin hiçbir işlevi kalmayacak tam tersine çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Bu konuda zorluk çekiyorsanız profesyonel bir mimardan ya da bizden fikir alarak sizin için en doğrusunu seçebilirsiniz.

 

Traverten Küpeşteler Dayanıklımı

Dayanıklılık açısından sorun yaşayacağınız bir ürün çeşidi değildir. Travertenler yapısal olarak dayanıklı ürünlerdir ve kullanıcılarını bu yönden hayal kırıklığına uğrattığı nadir görülen durumlardandır. Süngerimsi ve gözenekli bir yapıya sahip olması dayanıklılığı konusunda yanılmanıza neden olmasın. Ayrıca bu doğal dayanıklılığına ek olarak kullanım ömrünü artırmak için fabrika işlemleri esnasında koruyucular da uygulanır ve halihazırda sağlam olan bu ürün daha da sağlamlaşır.

Traverten Küpeşteler Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim