+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Granit Patlatma

Hijyenik oluşu ve kimyasal stabilitesi sayesinde sık tercih edilen ürünlerden biri de granit patlatma taşıdır. Bazı ürünler sadece dış mekanlara uygun üretiliyor. Lakin bu taşlar hem iç hem de dış mekanlara uygun taşlardır. İkisi için de en iyi seçeneklerdendir. Doğal ürünler olması nedeniyle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Ayrıca temizlenmesi gerektiği durumlarda sizleri hiç zorlamadan kolaylıkla temizlenir. Kullanıldığı bölgelerde yakaladığı eşsiz estetik uyumu sayesinde göze de hitap eder. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda tüm profesyoneller granit patlatma taşını tavsiye ederler.

Granit Patlatma Taşı Nasıl Üretilir?

Granit patlatma taşlarının farkı ayrı bir işlemden geçmesinden kaynaklanır. Patlatma makinesi adı verilen makineler granitin yüzeyinde çeşitli çatlaklar ve kırıklar oluşturur. Bu da taşın görünümüne ayrı bir hava katar. Bu patlamış görüntü taşın dayanıklılığına kesinlikle zarar vermez. Onlarca granit çeşidinin arasına bu şekilde bir çeşit daha eklenmiş olur.

Patlatma Granit Taşlarının Kullanım Alanları

Aslında kullanım alanları birçok granit ürünüyle benzerdir. Sadece daha farklı görüntüsünden dolayı uyandırdığı ekstra estetik haz nedeniyle daha çok dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına gelecek olursak en sık karşımıza çıktığı yerler;

  • Apartman kapıları
  • Plazaların bahçeleri
  • Cafe dekorasyonları
  • Yaz & Kış bahçeleri
  • Balkon dizaynları
  • Bahçeler

En sık buralarda karşımıza çıksalar da müşteri talebine göre birçok çeşitli alanda kullanılması da mümkün olan granit patlatma taşlarına olan talep her geçen yıl biraz daha artmaktadır.

Dekoratif avantajlarının yanı sıra bu taşların koruyucu özellikleri de mevcuttur. Kullanıldığı yapıya dış faktörlerden gelecek olan zararları en aza indirger. İklim felaketlerine karşı adeta bir bariyer olur ve binanıza destek olur. Granitin dayanıklı yapısı sayesinde on yıllar geçse bile ilk günkü görünümünü ve sağlamlığını korur. Estetik zevkinize en ince ayrıntısına kadar hitap eder. Renk yelpazesi o kadar geniştir ki her dizayna uyumlu bir granit patlatma taşı rengi bulabilirsiniz. Ayrıca birçok yapı malzemesine göre uygun fiyatları da gözden kaçmamaktadır. Şunu da unutmamanız gerekir ki kalite hiçbir zaman ucuz değildir. Saf ve gerçek granitten yapılan patlatma taşlarını kullanmaya özen gösterin ki ömürlük bir kullanım deneyimi yaşayın. Estetiğin, sağlamlığın ve kalitenin tadını çıkarın.

Sizin talep ettiğiniz ölçülere ve renklere göre patlatma taşı hazırlanması mümkündür. Gerek kendi kafanızda prova ederek gerekirse uzmanlara danışarak en uygun ebat ve rengi seçip en doğru özelliklere sahip granit patlatma taşını sipariş edebilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda sizin seçimleriniz ve taşı döşeyeceğiniz alanın ebatlarına göre değişkenlikler söz konusudur. Tüm seçimleriniz hiçbiri göz ardı edilmeden incelenir ve sizin için en makul fiyat ortaya çıkartılır. Bugüne dek patlatma taşı ile dekorasyonlarını yenileyen neredeyse herkes aradaki görüntü farkını net bir şekilde görebildiğini ifade etmiştir. Döşendiği yere zengin bir hava katan bu taşları herkese öneriyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim