+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Süpürgelikler

2 kez görüntülendi
Desenli Süpürgelikler
Ürün Açıklaması

Süpürgelik terimi yapı sektörünün içinde yer almamış ya da herhangi bir şekilde ilgi duymamış kişiler için yabancı bir terim olabiliyor. Aslında hepimizin gün hayatta aşina olduğu kulllanımı elzem olan ürünler. Yer ve zemin döşemenizin duvar ile birleştiği kısımda sıklıkla iç bükey bazen de düz bir yüzeye sahip olan ahşap veya taş ürünlere verilen ad. Desenli süpürgelikler ise asıl olarak bugün sizlere bahsedecek olduğumuz süpürgelik modellerimiz.

Desenli Süpürgelik Özellikleri

Firmamız bünyesinde yapı marketi için aradığınız her ürünün her çeşidi birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmiş şekilde bulunmakta. Bizler sizlere en iyiyi en uyguna satarken aynı zamanda malzemelerimiz hakkında da doğru ve kapsamlı bilgiler vermeyi en etik ticaret metodu olarak görmekteyiz. Süpürgelik modellerimizin desenli olanı kendi kategorisinde oldukça sevilen bir modeldir. Sıradan ve hiçbir dekoratif yönü olmayan düz yüzeyli süpürgeliklere oranla ön plana çıkan güzelliği nedeniyle çok sevilmektedir. Ayrıca dayanıklı bir malzeme yapısına sahip olan bu ürün uzun bir kullanım ömrü vadeder. Doğal malzemelerden ürettiğimiz taş ürünlerimiz sağlığınızı da riske atmaz ve çevre kirliliğine yol açmaz.

Desenli Süpürgelik ve Fiyatları

Firmamız fiyat politikasını esneklik ve değerinde satma prensipleriyle özdeşleştirmiştir. Fahiş fiyatlar biçilmiş sabit fiyat listelerinin yerine o günün koşullarında almak istediğiniz modelin değeri ne ise o fiyattan sizlere sunarak satışını sağlamaktayız. Peki sürecimiz nasıl işlemekte? Neden onlarca firma arasından bizi tercih etmelisiniz? İşte sırasıyla fiyatlandırma ve tedarik süreci.

 1. Firmamızı arayarak iletişime geçer ve malzemeyle ilgili tüm detayları öğrenirsiniz.
 2. Bizler sizleri dinler ve almak istediğiniz malzemenin projenize uygun olup olmadığını çeyrek asırlık tecrübemizle sizlere aktarırız. Sonra uygun malzemeye karar veririz.
 3. İhtiyacınız olan malzeme miktarını birlikte hesaplar ve şeffaf bir maliyet hesabıyla sizlere en uygun fiyatı sunarız.
 4. Ürünlerinizi mümkün olan en hızlı şekilde sağlam olarak teslim ederiz.

 

Desenli Süpürgelik Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Desenli Süpürgelik Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Gökhandedi ki:

  Muhtesem bende almak isterim

 2. Barış Geçmendedi ki:

  Karosiman hakkında bilgi verici ve aydınlatıcı bir yazı olmuş. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Tebrikler.

 3. İbrahimdedi ki:

  Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmusm teşekkürler. Her tarafta bu kavramı duyuyorum ama anlamını bilmiyordum.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim