+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Antik Karolar
Ürün Açıklaması

Geçmişle geleceği harmanlayarak yeni estetik mimari ürünler üretmek her çağı yakalamanın kilit noktası. Antik karolar bu kilit noktasını tam manasıyla yakalayan ürünlerimizden. Aşırı modern ya da çok eski bir görüntüyü döşemelerinize yansıtmak yerine hem günümüzü hem de geçmişi en güzel şekilde harmanlayan bu ürünler oldukça kullanışlı.

Antik Karolar Özellikleri

Antik zamanlardan kalma insanoğlunun ilgisini çeken ve gözünü alan muhteşem desenlere sahip olan bu ürünlerimiz ile iç dış mimaride çığır açmayı başardık. Her türlü döşeme işlemi için uygun olan bu ürünler ile yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüze kalmış. Malzeme kalitesi konusunda endişesi olanları da rahatlatmak adına biraz malzemelerimizden bahsedelim. Karo malzemelerimiz piyasadaki en iyi madenlerden elde edilmiş ham maddelerden yapılmaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanılan bu ürünlerimizin hepsi satışa sunulmadan önce gerekli kalite kontrollerinden geçer. Herhangi bir sorun tespit edilirse asla müşteriler için satışa sunulmaz. Desen ve renklendirme amacıyla kullanılan maddelerin hiçbiri zararlı kimyasallar içererek sizlerin ve ailenizin sağlığınızı tehlikeye atmaz. Çevre kirliliğine karşı olan kurumumuzun ürettiği hiçbir ürün ekolojik dengeyi bozarak çevremize ve doğamıza zarar vermez.

Antik Karolar Fiyatları

Antik karolar fiyatları ile alıcısını zora sokan döşeme ürünleri değildir. Gayet makul fiyat seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu ürünler sizlerin mimari tasarımlarını çok şık hale getirecek. Üstelik bizim tarafımızdan size temin edilen üstün kalite tescilli ürünlerimiz ömürlük kullanım vadettiği için tekrar tekrar yaptırma masrafına gerek kalmayacak.

Çağın modern uyumunu yakalayan antik desenleri ile modası asla geçmeyecek olan bu ürünleri bir kere yaptırdığınızda değiştirmek istemeyeceksiniz. Fiyat aralığı olarak piyasanın üstünde fahiş fiyatlar asla biçmeyen firmamız sizlerle görüşüp tüm değerlendirmeleri yapmasının ardından en uygun fiyat seçeneklerini tarafınıza bildirmektedir. Siz de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antik Karolar Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Antik Karolar Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim