+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Desenli Karolar
Ürün Açıklaması

Zemin ve duvar döşemeleri iç dış mimari için oldukça önem arz eden durumlardır. Bu döşemelerin iyi yapılması çalışmaların temelinin iyi atılması anlamına gelir. Nasıl temeli sağlam yapılmamış bir bina görünümü ne kadar şık olursa olsun çökme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorsa iyi bir zemin döşemesi olmayan mimari de bir o kadar kötü görünür. Desenli karolar yer ve zemin döşemeleri için bu sorunu ortadan kaldıran yapı marketinin mucizelerinden bir tanesidir. Sıradan tek düze karoların alternatifi haline gelen bu desenli modeller sayesinde standart bir görünüm yerine yenilikçi bir görüntüye kavuşacaksınız.

Desenli Karolar Özellikleri

Temeli estetiğe dayanan mimari fiziğin temel prensiplerinden de faydalanan çok yönlü bir bilim dalı. Mimarların bilimsel çalışmaları da gösteriyor ki malzeme kalitesi kadar önemli olan bir diğer mesele de estetik görüntü. Kalitesiz estetik bir malzeme işe yaramayacağı gibi kaliteli estetik olmayan bir malzeme de hiçbir avantaj sağlamayacaktır. Yapı sektörü bunun farkındadır ve her iki niteliği de taşıyan ürünler üretmek için gayret eder. Bu iki niteliğe de sahip olan desenli karolar kullanıcıların göz bebeği olmayı başarmıştır.

 

Desenli Karolar Avantajları

Piyasada ve bizim firmamızda birçok karo modeli ve döşeme ürünü bulunmaktadır. Tüm bunlar arasında seçim yapmak gerçekten bazen zor olabiliyor. Özellikle bütçe konusunda sorunu olmayan müşterilerimiz sadece en iyi ürünü almak istemekteler. Biz hiçbir ürünümüzü diğerinden üstün tutmamakla birlikte size sağladığımız her ürünü sınıfının en yüksek kaliteye sahip olanlarından tedarik ederiz. Peki desenli olanların kendine göre avantajları neler? Neden bu karoları tercih etmek akıllı bir tercih? Desenli modeller standart sade modellere göre daha modern ve estetik bir görüntüye sahiptir. Dayanıklı bir malzemeden de yapılmış oluşu tercih edilmesi için ikinci geçerli sebeptir.

Desenli Karolar Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Desenli Karolar Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim