+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
1 kez görüntülendi
Desenli Bordürler
Ürün Açıklaması

Kaldırımların kenarlarını sınırlandırarak bütünlüğünü sağlayan taş malzemelere bordür denir. Akla gelebilecek her yapı malzemesinden bordür üretimi ve satışı günümüzde mümkündür. Sizlere en kaliteli yapı ürünlerini ulaştırmayı misyon edinen bizler bordür malzemelerimizi de en kalitelilerinden seçmekteyiz. Modellerimizden biri olan desenli bordürler estetik duruşu ve dayanıklı yapısı ile müşterilerimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Desenli Bordür Özellikleri

Bir kaldırımın tamamlanmış hale gelebilmesi için bordürlerinin de dizili olması gerekir. Bordürler kaldırımın asıl görünümünü belirleyen kısmıdır. Kaldırım taşları genellikle standart bir görünüme sahiptir. Fakat daha çeşitli olan bordür desenleri sayesinde sizin inşa edeceğiniz kaldırımlar sıra dışı bir estetik kaliteye sahip olacaktır.

Desenli Bordürler Avantajları

Kaldırım dizaynı ve tasarımında kullanımı zorunlu olan bordürlerin sağlamlığı kadar estetik görünümü de önemlidir. Bordür kullanmadan kaldırım inşa etmeniz imkansızdır. Çünkü sınırları net belirlenmemiş olan bordürsüz kaldırımların malzemeleri de bütünleşik hale geçmemiş olur. Bu nedenle uzun ömürlü ve hoş bir görüntüye sahip kaldırımlar inşa etmek isteyenlerin mutlaka bordür kullanması gerekir. Desenli bordürler sizlere bir bordürden beklediğiniz her şeyi sağlamaktadır. Peki diğer bordür ürünlerine göre bu ürünlerin avantajları nelerdir? Neden desenli ürünleri tercih etmeliyiz? Sizler için maddeler halinde açıkladık.

  • Desenli ürünler sıradan bordür seçeneklerine oranla estetik açıdan daha avantajlıdır. Kaldırımlarınızı daha farklı ve göz alıcı kılar. Üstelik farklı desen seçenekleri ile kendi göz zevkinize uygun estetik kaldırımları inşa etmeniz mümkündür.
  • Dayanıklı ham maddelerden üretilen bu doğal ürünler uzun yıllar boyu sağlamlığını yitirmeden ayakta kalabilir. Böylelikle tekrar yapılma maliyetiyle karşı karşıya kalmazsınız.
  • Kaldırımınızın bütünlüğü sağlandığı için eksik kalmadan kaldırım döşemiş olursunuz.
Desenli Bordür Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Desenli Bordür Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim