+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
3 kez görüntülendi
Ermeni Karolar
Ürün Açıklaması

Ermeni karolar, üretimi ve keşfi eski zamanlara dayanan harika bir dekorasyon ürünü. Asıl ve genel kullanım alanı yer zemin döşemesi olan bu karoların desenleri gerçekten çok özel. Siyah beyaz tonlardaki desenleri çok olsa da kırmızı beyaz gibi farklı renkler de tercih edilebiliyor. Yer döşemesinde kullanılan karo ürününüzün desenleri gerçekten ortamın havasını değiştirebiliyor.

Ermeni Karolar Özellikleri

Zamanında topraklarımızda Ermeni ustalar tarafından ortaya çıkarılmış olan bu ürünün desenleri dünya çapında nam salmıştır. Oldukça değerli ve dayanıklı olan bu karo modelleri birçok müşterinin de ilk sıradaki tercihidir. Yer döşemenizin dayanıklı bir malzemeden yapılmış olması sizin yararınıza olacaktır. İşte ermeni karo modelleri bu yönden içinizdeki tüm endişeleri siler süpürür. Piyasadaki en dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürün görünümü ile de her kullanıcıdan tam puan almaktadır. Zemin döşemesi yapılırken çoğu zeminle de mükemmel uyum sağlayan bir karo zemin döşeme işlemi ürünüdür.

Ermeni Karolar Adını Nereden Alıyor?

Ermeni karolar adı geçince isminden dolayı Ermenistan ve Ermenilere özgü bir yer döşeme karosuymuş gibi yanlış bir algı ortaya çıkmakta. Oldukça farklı ve hoş desenleri olan ermeni karo modellerinin isim hikayesi çok farklıdır. Aslında Türk topraklarında ilk olarak ortaya çıkan bu ürün o zaman bizlerle iç içe yaşayan Ermeni ustalar tarafından üretilmekteydi. Türk ustaların üretim tecrübesi sahibi olmadığı bu karoları genelde sadece Ermeni ustalar üretmekte ve döşemekteydi. Bu nedenle adı Ermeni olarak kaldı.

Oldukça şık görüntüsüyle insanların dikkatini çeken bu ürünler her zaman rağbet görmekte. Her ne kadar adı Ermeni olsa da artık dünyada bilgi hızlı yayıldığı için günümüzde Türk ustaları da dahil olmak üzere her milletten usta bu karoları üretme kapasitesine sahip.

Ermeni Karolar Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Ermeni Karolar Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim