+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Wash Beton Bordürleri ve Fiyatları

Wash Beton Bordürleri ve Fiyatları

Bordür kullanımı kaldırım inşanızı tamamlanmış hale getirmeniz için zorunlu bir işlemdir. Bordürler kaldırımların sınırını belirleyen dış taşlardır. Bu taşların sağlam olması kaldırımın genel sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir. Peki bordür seçenekleri arasında birçok çeşit varken hangisini tercih etmeliyiz.

Wash beton bordürleri son zamanlarda iyice şöhretini artırmış dayanıklı ve düşük maliyete sahip bir ürün. Bir bordürün yerine getirmesi gereken tüm işlevleri yerine getiren wash beton modellerini tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Çakıl taşlarının bir araya getirilmesiyle üretilen doğal bir ürün olan wash beton uzun yıllar bozulmadan yapısını koruyabilmektedir. Bu dayanıklılığı için herhangi bir kimyasal koruma işlemine de ihtiyaç duymaz. Ayrıca çakıl taşlarının renk çeşitliliğinin bir fırsata çevrildiği wash beton ürünleri birden fazla renkte ve desende üretilebiliyor. Asit direnci yüksek olan bu ürünler aşınmaya karşı da oldukça dayanıklı. Kaldırımlarınızı bütünleşik hale getirirken hem dayanıklı hem de estetik bir malzemeye ihtiyaç duyuyorsanız seçiminiz kesinlikle wash beton bordürleri olmalı.

Wash Beton Bordürleri Ne İşe Yarar?

Bunu anlatmak için öncelikle bordür kelimesinin tanımını iyi yaparak size kavratmamız gerekiyor. Bordür, İngilizce “border” yanı sınır kelimesinden dilimize geçmiş bir üründür.

Türkçe’de sınır yerine kullanılmaz. Kaldırımları sınırlayan taş olarak Türk Dil Kurumu tarafından tanımlanmıştır. Bordürler kaldırımların yola uzanan tarafında gördüğümüz bitim taşlarıdır. Diğer taşları da birbirine daha iyi kenetlenmeye teşvik eder. Kaldırımın bitim noktasını belirli hale getirerek bütün bir görüntü ve yapı meydana gelmesine katkı sağlar.

Wash beton modellerinin de sıradan bir bordüre göre işlev farkı yoktur.

Bordür modelleri arasındaki değişkenlik dayanıklılıktan, diğer malzemelerle uyumluluktan ve estetik görüntüden ibarettir. Bu üç konuda da müşteri dostu olan wash betondan yapılmış bordür ürünlerimiz hakkında fiyat ve detay bilgisi almak için hemen arayın!

Wash Beton Bordürleri Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Wash Beton Bordürleri Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim