+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Siyah Çakıllı Wash Beton

Siyah Çakıllı Wash Beton

Bazıları siyah rengini diğer tüm renklerden üstün tutar. Asil, üstün ve tek düze yapısı havalı görünür. Doğru yerlerde kullanıldığında estetik zevkinizi bir üst kademeye taşıyacak olan siyah rengi yanlış mimari tasarımlarda ortamı gereğinden fazla boğabilir. Eğer siz de siyah ve tonlarını sevenlerden ve yer döşemesi yaptırmak isteyenlerdenseniz siyah çakıllı wash beton sizler için üretildi. Wash beton gibi kaliteli ve sağlam bir malzemeden yapılmış olan zemin malzemelerimiz estetik dizayn kaygısı gözetilerek satışa sunuldu.

Üstün dayanıklılığı kanıtlanmış olan wash beton malzemelerimiz, içeriğinde sadece doğal dere çakıllarını barındırmakta. Herhangi imitasyon sahte bir malzemeyi barındırmayışı sayesinde dayanıklılık kaybı kesinlikle yaşamıyor. Bir kere yaptırdığınız wash beton döşemesi ömür boyu kullanılmaya müsait oluyor. Sizler de bunca avantajından sonra özellikle de siyah modeliyle ilgiliyseniz neden aşağıdan fiyatlar hakkında bilgi alıp bizi aramıyorsunuz?

Siyah Çakıllı Wash Beton Fiyatları

Siyah çakıllar dere yataklarından toplanır. Daha doğrusu toplu halde topladığımız çakılları tek tek önce boyutlarına göre ayırırız. Boyutlarından sonra renkler devreye girer. Rengini de ayırt ettiğimiz taşlardan bazılarında sivri kenarlar varsa tamburlu hale getirmek için tambur makinesine göndeririz. Böylelikle birinci sınıf kalitede çakıllar bize ulaşır. Wash beton üretiminde ise elde etmek istediğimiz desene göre son haline getirilmiş çakılları seçeriz.

Siyah çakıllı wash beton üretimi için yapılması gereken siyah rengine bürünmüş en kaliteli çakılları seçerek gerekli pres işleminden geçirmektir. Sonrasında wash betonlarımız cilalanıp satışa uygun hale gelir. Wash beton modellerimiz birinci sınıf kalitede ürünlerden üretilmiştir ve oldukça ekonomik malzemelerdir. Cebinizi yakmadan, borca girmeden yer ve zemin döşemenizi wash betonlar ile yaptırmanız oldukça mümkün. Fiyat ve malzeme ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizlerle iletişime geçin!

 

Siyah çakıllı wash beton Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Siyah çakıllı wash beton Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim