+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beyaz Çakıllı Wash Beton

Beyaz Çakıllı Wash Beton

Wash beton ürünleri sıradan beton ürünlerine göre birtakım farklılıklara sahiptir. Endüstriyel ürünler olan beton malzemeler fabrikalarda üretilse de kesinlikle zararlı kimyasallar içermediği için çevreye ve insanlara hiçbir zararı yoktur. Wash beton ürünleri ise çakılların ya da bazı agregatların pres ile birleştirilmesi sonucu oluşu. Beyaz çakıllı wash beton modeli ise beyaz çakılların pres işlemiyle üretilen modellere verilen addır. Harika ürünler olan wash beton modellerinin içeriği doğal olduğu ve ekstra preslenme ile muhteşem kenetlenme sağladığı için dayanıklılığı olabilecek en yüksek seviyededir.

Maliyet açısından cep yakmayan ve ucuz bir ürün olması nedeniyle birçok mimar tarafından projelerde kullanılmak üzere ilk seçenektir. Peyzaj çalışmalarında diğer taş malzemeler ile de adeta bir senfoni gibi uyumlu bir görüntü yaratan wash beton modelleri mutlaka yapı sektöründeki herkes tarafından incelenmelidir. Beyaz çakıllı modeller birbiriyle maksimum kenetlenme yaratılmış birçok beyaz çakılın mucizevi görüntüsünü beton sertliğiyle birleştiren estetik ürünlerdir. Yer döşemelerinde sıklıkla tercih edilir. Beyaz çakıllı model en popüler wash modelidir.

Beyaz Çakıllı Wash Beton Fiyatları

Beyaz çakıllar diğer çakıllara oranla ender bulunan ve paklığın rengini kendi özünde taşıyan muhteşem taşlardır. Bunların wash beton haline getirilmesi de incelik gerektiren uzun bir süreci kapsar. Sonunda elde edilen ürün o kadar estetik ve kullanışlıdır ki tüm bu emeklere değer. Beyaz çakıllı wash beton ürünlerimizin fiyatları da müşteri dostudur. Ucuz ve kaliteli ürünler olarak nam salmış olan wash beton ürünleri her cebe hitap eden fiyatlara sahiptir. Ekonomik fiyatlara sahip olması kalitesiz ya da kısa ömürlü olduğu anlamına gelmez. Maliyeti diğer ürünlere oranla biraz daha düşük olduğu için müşterilerimizin cebini rahatlatmak adına uygun fiyatlarla satışa sunarız. Fiyat ve detay bilgisi için hemen bizi arayabilirsiniz.

Beyaz Çakıllı Wash Beton Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Beyaz Çakıllı Wash Beton Hakkında Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim