+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demre Çakıllı Wash Beton

Demre Çakıllı Wash Beton

Sıradan beton ile wash beton arasında büyük farklar söz konusudur. Sıradan beton ürünleri fabrikasyon işlemlerin ardından elde edilen oldukça sağlam ama düz yüzeye sahip tek renkli ürünlerdir. Gayet sağlıklı, kullanışlı ve dayanıklıdır. Wash beton ise dere yataklarından elde edilen çakıl taşlarının bir kısmının tamburlu bir kısmının tambursuz şekilde kullanılıp pres makineleriyle birleştirilmesi sonucu elde edilir. Yer ve zemin döşemelerinde sıklıkla tercih edilen bu ürünler estetik bir görüntüye sahip olduğu gibi neredeyse aşınması imkansızdır. Bugün bahsedeceğimiz wash beton modeli demre çakıllı wash beton modelidir.

Demre modeli marketlerde gördüğümüz çakıl çikolataları andırır. Yeşil, siyah, gri, beyaz, kahverengi ve birçok renkten oluşan çakıl taşlarının bir araya gelmesiyle bu wash beton modeli oluşur. Oluşan renk cümbüşü göz yormadığı gibi ek bir estetik bile kazandırabilir. Hafif pürtüklü beton yüzeyi sayesinde kayma gibi problemler de ortadan kalkmış olur.

Demre Çakıllı Wash Beton Fiyatları

Demre Çakıllı Wash Beton, ürünleri ekonomik oluşuyla da müşterilerimizi cezbetmektedir. Demre modeli çoğunluğunun koyu renklere sahip olduğu tamburlu ve tambursuz birçok çakıl taşının bir araya gelip preslenmesiyle elde edilir. Renk cümbüşünü en göz alıcı şekilde yansıtan bu ürünler yer döşemelerine de farklı bir hava katmaktadır. Maliyet açısından diğer taş ürünlere göre gayet ucuz olan bu ürünler ucuz olduğu kadar da kalite vadeder. Çakıl taşları madenlerden çıkarılan taşlara oranla daha az mali yük yarattığı için firma olarak çakıldan üretilen wash beton ürünlerinde fiyat esnekliği sağlamaya gayret ederiz. Hem dayanıklı hem estetik hem de ucuz üçlemesini bir arada bulabileceğiniz wash beton ürünleri ile güncel bilgi almak ve fiyat detayı öğrenmek için çekinmeden bizlerle iletişime geçebilir ve 25 yıllık tecrübemizden faydalanabilirsiniz.

Demre Çakıllı Wash Beton Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Demre Çakıllı Wash Beton Hakkında Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim