+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sarı kayrak taşları

2 kez görüntülendi
Sarı kayrak taşları

Doğal taşlar arasında yer alan kayrak taşı düz ve pürüzsüz yüzeyi ile bilinen bir taş modelidir. Doğal su kaynaklarından çıkartılan bu taşlar doğal bir süreçle su akıntısının meydana getirdiği aşınma sonucu ortaya çıkar. Firmamız bu taşların bulunabileceği yerleri tek tek analiz ederek en kaliteli kayrak taşlarını çıkartıp müşterilerin huzuruna sunar. Sizlere sunduğumuz kayrak modellerinden bir tanesi de sarı kayrak taşları olarak adlandırılıyor. Kendi doğal renklerine sahip olan kayrak taşlarını en sık sarı renkte görürüz. Birçok iç dış mimari tasarımda kayrak taşı kullanımının uygun olduğu görülmüştür. Sarı renk bu tasarımlarla muhteşem bir sinerji yaratarak tasarımınızın estetik seviyesini bir üst seviyeye çıkartır.

Kayrak taşları oldukça dirençli ve sağlam taşlardır. Hasar alması muhtemel ve dış etkenlere karşı korumasız yapılarda kayrak taşı kullanmak mantıklı bir seçenektir. Bu taş yüksek basınca oldukça dayanıklıdır. Böylece kırılma ve çatlak gibi sorunlar çok nadir görülür. Bunun yanı sıra aside ve aşınmaya karşı olan dayanıklılığı hayranlık uyandıracak seviyededir. Doğal bir aşınma süreciyle oluşan bu taşlar doğanın onlara katmış olduğu muhteşem enerjiyi dayanıklılığa ve estetiğe çevirirler adeta.

Sarı Kayrak Taşları ve Fiyatları

Sarı kayrak taşları ile ilgili fiyatlandırma yapılırken ürün kalitesini ve o günün koşullarında malzemenin değerlerini ele alırız. Firmamızın yıllardır süregelen malzeme tedarik politikalarından ve prensiplerinden en büyüğü sadece ama sadece A kalite birinci sınıf malları kullanıcıya sunmaktır. Bu nedenle asla imitasyon, sahte ya da doğal sürecini tamamlamamış kalitesiz taş ürünleri sizlere satmayız. Bunu tescillemiş ve kalitesini öne çıkarmış bir firma olarak bu konudaki tüm kaygılarınızı gideriyoruz. Fiyatlandırma aşamasında ise sizin ihtiyaçlarınızı baz alarak en yeterli miktarda malzemeyi en uygun fiyatlardan tarafınıza ulaştırıyoruz.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim