+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yeşil kayrak taşları

2 kez görüntülendi
Yeşil kayrak taşları

Doğal taş grubunun üyelerinden olan kayrak taşı mimari işlemlerde ve yapı inşasında sıklıkla kullanılan bir taş seçeneği. Doğal süreçlerden geçerek düz bir yüzeye sahip olan bu taş doğal akıntılı su oluşumlarının yataklarından çıkarılmakta.

Herhangi bir fabrikasyon üretim sürecinden geçmeyen bu taşlar direkt sizlerin kullanımına sunuluyor. Doğa fabrikasından çıktığı gibi kullanıma uygun olan bu taşların kendi doğal renk çeşitliliği de oldukça fazla.

Yeşil kayrak taşları bu renk seçeneklerinden bir tanesi. Doğayı ve temiz havayı temsil eden yeşil renk harika bir seçim. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki insan gözünü en az yoran renk yeşil rengi. Bu nedenle huzur bulmak ve dinlenmek için inşa edilen yapılarda yeşil renginin kullanımına önem verilir.

Kayrak taşlarının genel kullanım alanı düz dizayn edilmesi şart olan yapılardır. Isıya olan dayanıklılığı sayesinde barbekü, şömine, taş ocağı, taş mangal gibi ürünlerin yapımında kayrak kullanımı oldukça yaygındır. Bunun dışında havuz ya da yapay dere, baraj gibi oluşumlarda da tercih eden kişilerin olduğu görülmüştür fakat çok sık rastlanan bir durum değildir. Aslında bir taş malzemenin nerede kullanılacağı tamamen onun özelliklerine ve sizin deneyimlerinize dayalı olarak o özelliklerin nerede kullanılabileceğine bağlıdır.

Yeşil Kayrak Taşları ve Fiyatları

Birinci sınıf A kalite yeşil kayrak taşları firmamız tarafından satışa sunuldu. En iyi kayrak taşlarını sizler için özenle seçtik ve stoklarımıza her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İstediğiniz mimari tasarıma ya da yapı inşasına uygun taş seçeneğinin kayrak taşı olduğuna karar verdiyseniz doğru firmayla irtibat halindesiniz.

Fiyatlarımızı malzemelerin tam ederinde tutarak müşterilerimizin cebini zorlamayan firmamız kaliteli ürünler sunduğu için de tedarik ettiği malzemelerin uzun ömürlü olacağının garantisini vermektedir.

0 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim