+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Siyah kayrak taşları

2 kez görüntülendi
Siyah kayrak taşları

Kayrak taşı modelleri çeşitlilikte sınır tanımıyor. Doğal ve kaliteli bir taş çeşidi olan kayrak taşının elde edilmesi de uzun bir doğal döngüye dayanıyor. Akarsu ve dere yataklarından toplanan bu taşlar akıntının meydana getirdiği aşınma sürecinin ardından düzleşiyor. Düzleşmiş yüzeyi ve pürüzsüz yapısı sayesinde estetik bir görünüm kazanan bu taşlar doğal bir dayanıklılığa da sahip. Sayısız renk seçeneği olan bu taşlardan siyah kayrak taşları ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz

Kayrak taşları sarı ve yeşil gibi birçok renkte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siyah modelleri ise en göz alıcı olanlarından. Sonradan hiçbir kimyasal boyama işlemi geçirmeyen bu ürün doğal olarak siyah bir taşın dere akıntısında yıllar içinde düzleşerek kayrak haline gelmesi sonucu elde ediliyor. Kullanıcıların isteğine göre ebatlı hale getirme imkanımızın bulunduğu bu taşlar ile çok dayanıklı yapılar inşa etmek mümkün. Barbekü, mangal, taş soba, şömine ve benzeri birçok yüksek ısı oluşturan ürünün temelinde kullanılan kayrak taşları dayanıklılığını bir şekilde daha kanıtlamış oluyor.

Siyah Kayrak Taşları ve Fiyatları

Taş Merkezi olarak taş üretim ve dağıtım sektörüne ilk adım attığımızda bundan çok önceydi. Yıl 1959’du. Bu sektörde Türkiye’nin öncülerinden olmak ve doğal taş rezervlerinin bu kadar zengin olduğu coğrafyamızın milli ekonomisine katkı sağlamak büyük bir gurur. Yıllardır ara vermeden birinci sınıf kaliteye sahip ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Malzemelerimizin ve tüm ürünlerimizin kalitesini tescilledik. Müşterilerimizden her zaman tam onay almaya gayret ettik ve başardık. Bu başarılarımızı bugünden sonra da devam ettirme konusunda oldukça azimliyiz. Siz de firmamıza güveniyor ve piyasadaki en iyi siyah kayrak taşları modellerine bizim aracılığımızla sahip olmak istiyorsanız fiyat ve diğer tüm detaylar için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim