+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ebatlı kayrak taşları

2 kez görüntülendi
Ebatlı kayrak taşları

Kayrak taşları doğada kendiliğinden oluşan dayanıklı ve estetik yapı ürünlerinden bir tanesi. Bu taşlar dere yataklarında, akarsularda ve nehirlerde akıntının meydana getirdiği aşınma sonucunda düzleşmiş hale gelerek oluşmakta. Dere yataklarından çıkarıldıktan sonra belli kesim aşamalarından geçirilerek ebatlı kayrak taşları üretilmekte. Kayrak taşları sıklıkla çıkarıldığı haliyle boyutunda oynamalar yapılmadan kullanılır. Fakat bazı çalışmalarda salaş ve doğal bir görünüm yerine nizami bir görüntü daha estetik durabilmektedir. Bu tip mimari çalışmalar için kayrak taşlarını istenilen ebatlarda keserek müşterilerin hizmetine sunmaktayız.

Bu kesim işlemleri esnasında taşın doğal yapısını ve dayanıklılığını asla bozmayız. Estetiğine zarar vermek bir yana estetik yapısının güzelliğini bir üst kademeye çıkarırız. Harika desenleri ve muhteşem renkleri ile kayrak taşları birçok yapıda kullanılmaya müsait bir üründür. Baca tasarımlarında sıklıkla tercih edilmesinin sebebi doğal görünmesi ve sıcaklığa karşı olan yüksek dayanıklılığıdır. Bazı taşlar ısıya maruz kaldıklarında kimyasal yapılarının değişmesi sonucu çökmeler ya da estetik bozulmalar yaşayabilir. Kayrak taşları bu gibi durumlara dirençli olduğu için görüntüsünden ve dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmez. Bu bahsettiğimiz nedenlerden dolayı barbeküler ve şömineler gibi yapıları dizayn ederken de kullanımı sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir.

Ebatlı Kayrak Taşları ve Fiyatları

Kayrak taşları maliyet olarak müşterilerimizi zora sokmayan ürünlerdendir. Asıl olarak biz şirketimizin fiyat politikasını belirlerken 1959 yılından beri kesintisiz sizlere hizmet vermenin verdiği tecrübeyle müşterilerimizi asla zora sokmamaya gayret ederiz. Maliyet hesaplamaları ve o günün koşullarında değeri hesaplandıktan sonra ebatlı kayrak taşları için bir fiyat ortaya çıkarırız. Ebatlı olmasından dolayı ek işlemlerden geçmesi çok büyük olmasa da küçük maliyet farkları ortaya çıkarabilmektedir. Net malzeme bilgisi ve fiyat detayı almak için iletişim numaralarımız üzerinden hemen bizlerle iletişime geçerek kafanızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim