+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kumlamalı Bazalt

3 kez görüntülendi
Kumlamalı Bazalt
Ürün Açıklaması

Bazalt doğada kendiliğinden oluşan harikulade kullanışlı bir taş çeşididir. Yer altına kendiliğinden oluşan bazalt madeni yer yüzüne bazı uzantılar verir. Bu uzantılar sayesinde keşfi yapılan bu taş madenlerinden gerekli ham madde fabrikalarımız ve tedarikçilerimiz tarafından çıkartılır. İşlenme sürecine geçmeden evvel sadece birinci sınıf kaliteye sahip bazalt madenleri ayırt edilir. Birtakım işlemlerin ardından kumlama işlemi de yapılırsa kumlamalı bazalt elde edilmiş olur.

Kumlama işlemi

Kumlama işlemi bazaltın dayanıklılığına asla zarar vermez. Bazı kullanım alanları için kumlamalı ürünler daha uygundur. Ayrıca kumlama yapınıza daha farklı bir hava katar. Bu gibi arzuları olan müşterilerimizin de taleplerini karşılayabilmek adına ürün yelpazemizde kumlamalı ürünlere de yer veriyoruz. Bazalt ürünler neredeyse her çalışma için uygundur. Bu nedenle tüm ürünlerimiz gibi bazalt ürünlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kumlamalı Bazalt Fiyatları

Bazalt ürünlerimiz sizlerin hizmetine sunulmak üzere satışa çıkmadan önce gereken tüm kalite testlerinden geçerler. Birinci sınıf bazalt kullanılmadan ürettiğimiz tek bir ürünümüz dahi yoktur. Her müşterinin estetik zevkine ve kaygılarına uygun birçok ürün çeşidimiz mevcuttur. Bunlardan bir tanesi olan kumlamalı bazalt saf bazaltın kumlama işleminden geçmesinden sonra elde edilir. Oldukça hoş bir görünüme sahip olan bu ürün uzun bir kullanım ömrü de vadeder.

Fiyatları Nedir?
Fiyatlandırma konusunda ise her zaman müşteri yanlısı bir politika izlemekteyiz. +90 532 138 20 91 nolu hattımızı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Malzemelerimizin günümüz koşullarına göre ham madde ve işleme maliyetlerini hesaplar ona uygun makul bir fiyat çıkarırız. Kalite hiçbir zaman ucuz olmadığı gibi her zaman çok pahalı olmak zorunda da değildir. Piyasada bulabileceğiniz en iyi bazalt ve diğer yapı malzemelerini sizlere temin etmek için buradayız. Danışmak, bilgi almak, sipariş vermek ve fiyat öğrenmek için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim