+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bazalt adım taşları

6 kez görüntülendi
Bazalt adım taşları
Ürün Açıklaması

Bazalt dünyanın alt katmanlarından olan magma tabakasındaki birtakım tepkimeler sonucunda oluşan bir yapı malzemesidir. Daha doğrusu insanoğlu yapısal dayanıklılığını ve estetik görüntüsünü fark ederek bazaltı bir yapı malzemesi haline getirmiştir. Bazalt adım taşları da bu malzeme seçeneklerinden sadece bir tanesidir.

Ürün Özellikleri

Adım taşı kullanımı ve keşfi mimari de eskiye dayanır. Çim dekorasyonların güzelliği ve oluşturduğu doğal doku insanlar tarafından yıllarca kullanıldı. Halen de kullanılmaya devam ediyor. Bu tip çim ekili alanlarda çimlere zarar vermeden insanların rahatlıkla yürümesine olanak sağlamak için adım taşları icat edildi. Adım taşları iki farklı şekilde dizayn edilebiliyor. Birinci ve daha sık gördüğümüz dizayn metodu özellikle küçük bir alanı kapsayan adım taşları için aralarda boşluklar bırakarak dizim yapmaktır. Böylelikle çim kaplı alan oranı daha artırılır. İkinci yol ise direkt çimin üstünden geçen bir yol gibi adım taşlarını bir nizam içerisinde estetik olarak dizmektir. Bu yöntem daha geniş alanlar için daha uygundur.

Bazalt Adım Taşları ve Kullanım bilgileri

Adım taşı kullanımı peyzaj çalışmalarında önemli yer tutan çalışma alanlarından bir tanesidir. Bazı durumlarda alternatif yöntemler kullanılma yolu seçilse de adım taşı kullanmak çim zeminler üzerinde yürüyüş alanları oluşturmak için makul ve kanıtlanmış yöntemdir. Adım taşlarının çeşitliliği ve kalitesi sayesinde de hem uzun vadeli hem de farklı bir estetik yapıya sahip dizaynlar oluşturmanız mümkündür. Bazalt adım taşları mineral içeriği bakımından çok zengin olduğu için çok dayanıklı bir malzemedir. Fiziksel ve kimyasal dış etkenlere karşı maksimum bir dayanıklılık seviyesi vardır. Doğal bir madde olan bazalt yer altından çıkarıldığı için hiçbir zararlı kimyasal barındırmaz. Böylelikle insan sağlığını riske atmaz ve çevre kirliliğine yol açarak kullanıldığı bölgedeki ekolojik hayata zarar vermez. Bazalt ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bazalt Adım Taşı Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Bazalt Adım Taşları Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim