+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları

4 kez görüntülendi
Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları
Ürün Açıklaması

Döşeme, parke, iç cephe, dış cephe, duvar kaplamaları, kaldırım dizimi ve birçok alanda artık doğal malzemeler daha çok talep görmektedir. Kırma küp taşları da sıklıkla kullanımı olan taşlardır. Bazalt ise yer kürenin altında bulunan magma tabakası içindeki lav soğumaları sonucu meydana gelen bir takım reaksiyonların ardından oluşur. Yerin yüzeyine doğru uzantı veren bu madde tarafımızca alınır ve işlenir. Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları olarak kataloğumuzda müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Ürün Özellikleri

Granit ve bazalt gibi malzemeler endüstriyel üretim olan yapı malzemelerine oranla oldukça dayanıklı ürünlerdir. Küp taş olarak kullanımları da oldukça uygundur. Küp taş döşemek istediğiniz bölgede yapacağınız döşemeyi uzun vadeli olarak kullanmayı düşünüyorsanız Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları tam da sizler için üretilmiş demektir. Her yerde kullanılabilecek boyut çeşitliliğine sahip ürünlerimiz birinci sınıf gerçek bazalt madenleri kullanılarak üretilir. Fiyat konusunda da sizlerin talepleri dinlenerek en makul teklifler tarafınıza yapılır.

Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 Kırma Küp Taşları ve Avantajları

Doğal bir maden olan bazalt ülkemizin coğrafyasının taş rezervi bakımından zengin olması nedeniyle yerli üretim olarak sizlerin huzuruna sunulmaktadır. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan bazalt estetik açından da iyi bir görüntüye sahiptir. Kimyasal bozulmalara karşı da yüksek bir dayanıklılık göstermektedir.

 • Isı yalıtımı açısından harika bir iletkenlik katsayısına sahip olan bazalt kökenli ürünler iç dış cephe kaplamaları için oldukça uygun materyallerdir.
 • Motorlu taşıtların fren sisteminde fren balatası olarak kullanılabilecek kadar sağlam ve uzun ömürlü bir materyaldir. Yapı ve dekorasyon için kullanıldığında on yıllar boyunca sağlam kalabilmektedir.
 • Doğal yapısı nedeniyle dış etkenlerden ya da alkali maddelerden kaynaklı meydana gelebilecek kimyasal bozulma tepkimelerine karşı optimum seviyede direnç sağlar. Böylelikle kullanım ömrü ve güvenilirliği bir nebze daha artmış olur.

 

 

Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları Fiyatları
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091

 

Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Gökhandedi ki:

  Sayenizde bilgilendim tesekkur ederim

 2. Barış Geçmendedi ki:

  Bazalt küp taş ile ilgili bilinmeyenleri bu yazıda öğrenmiş olduk. Yazıda emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

 3. EnesAsededi ki:

  Güzel eğkencili ve bilgili teşekkür ederim.

 4. Elifdedi ki:

  Merdiven yapımı için efsane bir ürün. Bizim sitede kullaniliyor. Çok rahat bir şey

 5. Enessyildirmdedi ki:

  Döşeme, parke, iç cephe, dış cephe, duvar kaplamaları, kaldırım dizimi ve birçok alanda artık doğal malzemeler daha çok talep görmetedir sitededaha fazla bilgi verilmiş işe yarar bir çok bilgeler var teşekkürler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim