+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bazalt bordür

2 kez görüntülendi
Bazalt bordür
Ürün Açıklaması

Bazalt kökenli ürünlere olan rağbet gittikçe artıyor. Doğal oluşu, estetik dokusu ve harika renk seçenekleriyle bazalt ürünler bu ilgiyi hak ediyor. Mimarı trendlerin asla gerisinde kalmayan bu ham madde ile yapabilecekleriniz tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Bazalt bordür seçenekleri de yapı marketimizde yerini aldı ve müşterilerini bekliyor.

Ürün Özellikleri

Peki bu kadar övgüyle bahsettiğimiz bazalt malzemesinin ne gibi özellikleri var? Öncelikle magma tabakasındaki lavların ani soğuması sonucu doğal olarak meydana gelen bir ham madde olması ona doğal bir dayanıklılık sunmakta. Siyah rengi ve pürtüklü dokusu oldukça estetik bir görüntüye sahip. Bu iki özelliği bile talep görmesi için yeterli oluyor. Bordür kelimesinin anlamı ise TDK sözlüğünde “kaldırımların kenarlarını sınırlandırmak için kullanılan taş” olarak açıklanmış. Günlük hayatımızda da üstünde yürüdüğümüz veya yanından arabayla geçtiğimiz kaldırımların bordürlerini mutlaka görmüşüzdür. Kaldırım inşası ve yapı düzeni için elzem olan bu ürünlerin bazalt gibi kaliteli bir ham madde ile üretilmiş olması müşterilerimize büyük avantaj sağlayacaktır.

Bazalt Bordür Kullanımı ve Önemi

Bordürler kaldırımların uzun ömürlü olması ve amacı dahilinde kullanılabilmesi için elzem malzemelerdir. Bordür kullanılmadığı takdirde kaldırım tamamlanmış haliyle kalır ve bu hiç de mantıklı bir durum değildir. Kaldırımın sınırlarının doğru belirlenmesi ve yapısının sağlamlaştırılması için kaliteli bir ham maddesi olan bordürlerin kullanımına özel göstermeliyiz. Bazalt bordür kullanımın en önemli avantajı yapısında bulunan bazalt ham maddesinin özellikleridir. Bazalt siyaha çalan renklerde elde edebileceğimiz tanecikli bir yüzey görüntüsüne sahiptir. Doğal süreçler içerisinde kendiliğinden oluştuğu için doğal ve kendine has bir dayanıklılığı vardır. Tüm bunları göz önünde bulundurunca bordür gibi önemli bir yapı malzemesinde bazalt kullanmak çok akıllıca bir seçenek olacaktır.

Bazalt Bordür Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Bazalt Bordür Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim