+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

BORDUR desenli mozaikler

2 kez görüntülendi
BORDUR desenli mozaikler
Ürün Açıklaması

Mozaik ürünler yıllar geçse de popülaritesini yitirmeyen ürünler arasına girmiş durumda. Birçok iç dış mekan tasarımı için uygun olan mozaiklerin mimaride önemi oldukça büyük. Özellikle Türk ve Osmanlı mimarisinde de sıklıkla karşılaştığımız mozaik ürünler kültürümüzün mimari kalitesinin adeta yapılara yansıması. Oldukça fazla çeşidi olan mozaik ürünler arasında seçim yapmak da bir hayli zor. Biz bugün sizleri bordür desenli mozaikler hakkında aydınlatmak istiyoruz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidererek yardımcı olmaya gayret edeceğiz.

BORDUR desenli mozaik Özellikleri

Dilimize İngilizce’den geçmiş olan bordür kelimesinin aslı kenar, sınır anlamına gelen “border” kelimesinden gelmektedir. Kökeni buraya dayanan kelime daha çok kenar desenli ürünler için kullanılır. Görsellerden de göreceğiniz üzere bordür dekoruna sahip mozaikler tıpkı bir çerçeveyi andırmaktadır. Bu nostaljik görüntü gerçekten ortamın havasını olumlu yönde değiştirmektedir. 

BORDUR desenli mozaikler ve Fiyatları

Her geçen gün yeni bir ürünün yükselişe geçtiği dekorasyon sektöründe yerini yıllardır hiç kaybetmemiş olan bordür desenli mozaikler için ilgi halen ilk günkü gibi yoğun. Mozaik ürünler desen çeşitliliği ve kalite açısından oldukça avantajlı olduğu için müşterilerin ilk tercihleri arasına girmekte başarı göstermiş durumda.

Sizin de mozaik çeşitleri arasında araştırma yaptıktan sonra seçiminiz bordür desenli olanlar olduysa doğru adrese geldiniz. Firmamız çeyrek asırdır yapı sektöründe bulunan güvenilirliği ve kaliteli ürün tedarik etmesiyle bilinen sektörün öncülerindendir.

Müşterilerimizin memnun olması ve yüzlerinin gülmesi bizim için her zaman en önemli kaygıdır. Sizler de bordür desenli mozaik modelleri hakkında detaylı bilgi alıp fiyat öğrenmek istiyorsanız hemen iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

BORDUR desenli mozaik Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
BORDUR desenli mozaik Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim