+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Eskitme Mozaikler
Ürün Açıklaması

Dekorasyon işlemlerinde malzeme kalitesinin ardından gelen en önemli faktör ürünün yüzeyinin estetik yapısıdır. Bazı modeller kaliteli bir taştan üretilmiş olsalar dahi artık ömrünü tüketmişlerdir ve dekor olarak hoş görünmezler. Her zaman son mimari moda trendlerini yakalayan firmamız mozaik modellerinden olan eskitme mozaikler arasında da en kaliteli ve hoş tasarımlara sahip olanları sizlerin huzuruna sunmakta.

Eskitme Mozaiklerin Özellikleri

Dekor seçiminin önemini az önce vurgulamıştık. Mozaik modellerinin kendi arasında çeşitli olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de bu seçimin öneminden kaynaklanır. Daha detaylı açıklayacak olursak, her dekor güzeldir fakat kullanılması gereken yer farklıdır. Bu yüzden her müşterinin planladığı mimari tasarımın ya da üzerinde çalıştığı yapı projesinin içeriği ve hedefi farklı olabileceğinden firmamız ürün çeşitliliğini olabilecek en üst sayıda tutmaya gayret etmektedir.

Eskitme mozaikler, mozaik modelleri arasında çağımızın trendini yakalamayı başaranlar arasına girmiş durumdadır. Mozaiklerin üretimi tamamlanmadan son aşamaya gelindiğinde yüzeyinde bir eskitme işlemi gerçekleştirerek bu model üretilmektedir. Eskitilmiş bir görünüm özellikle koyu tasarımlara sahip mekanlarda oldukça elegant bir hava yaratmaktadır. 

Eskitme Mozaik Fiyatları

Mozaik modeller, taş modelleri, bordür modelleri, granit ürünleri ve sayamayacağımız sayısız ürün yelpazemizle 1959’da kurulan şirketimiz sizlere hizmet vermekte. Mozaik modellerin de yer aldığı ürün kataloğumuz arasından eskitme modeli incelemekte olduğunuzu görüyoruz.

Oldukça havalı ve şık bir görünüme sahip olan eskitme yüzeye sahip mozaik modelleri oldukça revaçta. Bu modeli üretirken A kaliteye sahip birinci sınıf ham maddeleri kullanmaktayız. Taşın doğal yapısına ve sizin sağlığınıza zarar verecek hiçbir kimyasal katkı ya da işlem bu ürünlere uygulanmamakta. Fiyat aralığımızı da müşteri dostu olarak belirlemeye son gücüyle gayret eden bizler kaliteli ürünleri ekonomik maliyetlerle size temin ediyoruz.

Eskitme Mozaiklerin Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Eskitme Mozaikleri Hakkında Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim