+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

3D Duvar Mozaikler

1 kez görüntülendi
3D Duvar Mozaikler
Ürün Açıklaması

Duvar kaplamaları ve modelleri günden güne daha fazla çeşit kazanmaktadır. Bunlardan biri de yeni mimari trend modellerden olan 3D duvar mozaikler ve türevleridir. Peki bunların asıl işlevi nedir? Normal herhangi bir duvar kaplamasından farkı nedir? Neden 3d duvar mozaiği kullanmayı tercih etmeliyiz?

3D Duvar Mozaiklerin Özellikleri

3 boyutlu dekorasyon ürünleri teknolojinin gelişmesiyle klasik eski tip dekor malzemelerinin yerini almaya başladı. 3 boyutlu duvar mozaikleri kullanıcılarına sayısız avantaj sunmakta. Dayanıklı malzemelerden yapılan bu duvar kaplama ürünleri odanızı bir anda bambaşka bir havaya büründürebiliyor. Boya atması, duvarın sıvasının zarar görmesi gibi herhangi bir sorun da yaratmıyor. İstediğini her görsel deseni 3 boyutlu hala getirip duvar mozaiği olarak kullanmanız da mümkün.

3D Duvar Mozaiklerin Avantajları

Her dekorasyon ürününün kendine göre avantajları ve dezavantajları söz konusu. Fakat konu 3D duvar mozaikler ile ilgili olunca dezavantajlardan bahsetmek pek de mümkün olmuyor. Tamamen kullanıcının kişisel zevkine uygun duvar dizaynları yaratabilme amacıyla piyasaya sunulan bu ürünler her geçen gün daha fazla rağbet görmekte. 3 boyutlu ortam tasarımları konuklarınızı şaşırtabilmekte ve oldukça gerçekçi bir tasarım deneyimi yaşatmaktadır. Peki 3d duvar kaplama malzemelerinin kullanım avantajları nelerdir? Sizler için sıraladık.

  • 3D tasarımlar 2D tasarımlar gibi odanızda sadece duvar dekoru gibi görünmenin yanı sıra sanki odanızda başka eşyalar varmış gibi bir izlenim uyandırabilir. Bu da daha zengin bir hava katar.
  • Üç boyutlu duvar kaplamaları sayesinde çok dar bir odanız varsa odanızı küçük bir illüzyon hilesi ile olduğundan daha ferah ve büyük göstermeniz mümkündür. Hem odanız ferahlar hem de duvarınızın harika bir dekoru olmuş olur.
  • En kaliteli dekor ürünlerinden üretilen üç boyutlu duvar mozaikleri uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu sebeple size tekrar maliyet çıkarmaz.

 

3D Duvar Mozaikleri Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
3D Duvar Mozaikleri Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim