+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fileli Traverten Mozaikler

1 kez görüntülendi
Fileli Traverten Mozaikler
Ürün Açıklaması

Traverten içeren ürünlere olan ilgi günden güne daha çok artmakta. Traverten doğada kendiliğinden olan bir kaya parçası. Aslında magmada meydana gelen lavların şok etkisiyle ısınıp soğuması sonucu meydana gelen bir takım süreçlerin ardından bazı kaya çökmeleri meydana geliyor. Bu çökmelerin türüne ve ortamın koşullarına göre granit ve benzeri birçok taş oluşuyor. Traverten de bu taş çeşitlerinden yalnızca bir tanesi. Doğal olan traverten taşları gerekli işlemlerden geçtikten sonra mozaik olarak da kullanılmakta. Fileli traverten mozaikler olarak adlandırılan bu malzeme grubu gerçekten oldukça estetik görünümü de dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor.

Fileli Traverten Mozaiklerin Özellikleri

Traverten doğanın ona vermiş olduğu zengin mineral içeriği nedeniyle inorganik madde oranının da yüksek olmasının katkısıyla aşırı sert ve uzun ömürlü bir materyal. Çok ağır darbelere ve aşınmalara karşı direnç gösterebilen bu ürün bir beton dayanıklılığında olmasa da kendi çapında dayanıklı denilebilir. Mozaik olarak kullanımı oldukça uygun olan bu ürünün yüzey yapısı estetik dekorların uygulanması için çok müsait bir yapıda. Böylelikle gerekli renklendirme ve dekoratif işlemlerden sonra duvar kaplaması, iç mimari, dış mimari ve ekstra yeni nesil mimari işlemler için kullanılacak hale gelmekte.

Fileli Traverten Mozaiklerin Fiyatları

Mozaik ürünlerine olan ilgi her geçen gün daha çok artıyor. Fileli traverten mozaikler, mozaik modelleri ve çeşitleri arasına yeni katılan ürünlerimizden. Fileli olmasının verdiği avantaj sayesinde tek uygulama yapacağınız süreyi harcayarak çok sayıda traverten mozaik modelinin dekorasyonunuza oturmasını sağlayabilirsiniz. Travertenin de mozaiğe uygun dayanıklılığa sahip bir madde olması ve hoş görüntüsü bu ürünün albenisini bir tık daha artırmakta. Piyasada bulunan en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırdığını iddia eden firmamız ile iletişim kurarak malzeme fiyatları ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fileli Traverten Mozaik Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Fileli Traverten Mozaik Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim