+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fileli Mermer Mozaikler

2 kez görüntülendi
Fileli Mermer Mozaikler
Ürün Açıklaması

Mozaik modellerinin sahip olduğu çeşitlilik yelpazesi saymakla bitmiyor. Sattığımız her ürünün içeriği ve özellikleri hakkında müşterilerimizi aydınlatmak isteyen bizler kesinlikle üşenmeden tek tek her modelimizi sizlere tanıtmaktayız. Böylelikle aradığınız modeli ve ürünü bulmak sizler için daha kolay hale geliyor. Mozaik dekorasyon ürün çeşitleri serimize bugün fileli mermer mozaikler ile devam ediyoruz. Fileli ürünleri daha önce başka ürünlerimizin arasındaki kategorilendirmede de görmüş olmanız muhtemel.

Fileli Mermer Mozaiklerin Özellikleri

Fileli mozaik ürünleri daha çok büyük alanlarla yapılacak mozaik dekorasyonları için kullanılmaktadır. Fileli ürün nedir? Fileli ürünler kullanacağınız mimari ürün parça parça üretilip son haline getirildikten sonra birden çok parçanın filelenerek bütün hale getirilmiş halleridir. Böylelikle çok geniş alanlarda çalışırken zamandan tasarruf edersiniz. Tek seferde çok fazla sayıda mozaiği dekorasyonunuza katmış olursunuz. Bazı durumlarda avantajlı olan bu fileli mermer mozaikler, çok küçük çalışma alanlarında ya da tecrübesiz ustaların kullanımına pek uygun değildir. 

Fileli Mermer Mozaiklerin Avantajları

Fileli ürün kullanımı günden güne artıyor. Birçok dekoratif malzemenin döşeme süresini kısaltmak isteyen inşaat sektörüne hizmet veren şahıslar fileli ürünlere daha çok rağbet göstermekteler. Fileli ürünlerin kendi içinde birçok avantajı söz konusu.

Mermer mozaik modelleri için de durum böyle. Öncelikle kullandığınız mozaiğin mermer malzemeden yapılmış olması başlı başına bir avantaj. Dayanıklı ve endüstriyel bir malzeme olan mermer aside karşı yüksek direnç gösterebilen nadir ürünlerden. Ayrıca aşınma direnci de çok yüksek olan bu ürünlerin hasar görmesi için gerçekten kasıtlı olarak yüksek seviyede şiddet uygulanması gerekiyor. Bu ürünlerin bir diğer avantajı da fileli yapıda olması.

Fileli yapıyı tanımlayacak olursak birden çok mozaiğin filelenerek kullanıma uygun hale getirilmesi. Tek hamlede birçok mozaiği uygulanarak uygulama zamanınızı kısaltabilirsiniz.

Fileli Mermer Mozaik Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Fileli Mermer Mozaikler Hakkında Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.
Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim