+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beton Oturak Grupları

1 kez görüntülendi
Beton Oturak Grupları

Oturak grupları hem dekorasyon için hem de geniş alanlarda insanlara kısa vadeli soluklanma alanı yaratabilmek için önemlidir. Oturak grubu üretiminde bir çok ham madde kullanılabilmektedir. Son yıllarda beton oturak grupları trend haline gelmiştir. Bazı insanlar betonun soğuk ve sert yüzeyinden dolayı bu oturak gruplarını kullanmayı pek sevmeseler de genelde kısa vadeli oturmalara yönelik dekorlar olduğu için sorun yaratmamaktadır.

Aslen dekoratif bir malzeme olan beton oturaklar yüzey kaplaması da güzel yapıldığında adeta bir saray havası estirir. Her ortama uygun olmayan bu ürünler doğru mekanlarda konuşlandığı zaman mükemmel bir estetik görüntü yaratırlar.

Beton Oturak Grupları ve Avantajları

  • Beton sağlam ve dayanıklı bir malzeme olduğu için dış faktörlerden gelen zararlı etkilere karşı dimdik ayakta durabilir.
  • Bazı yerlerde kötü niyetli kişiler tarafından banklara ve oturak gruplarına zarar verilmektedir. Tahta ve ahşap gibi malzemeler kolaylıkla zarar görürken beton oturaklara kasıtlı olarak zarar vermek bile neredeyse imkansızdır.
  • Halka açık alanlarda beton oturakların yerinin değiştirilmesi ya da çalınması çok zordur. Beton ağır bir malzeme olduğu için yerinden kıpırdatılması imkansıza yakındır. Zaten bu ürünler genelde yere monte edilir. Ahşap malzemeler monte edilmiş olsa bile zorlama durumunda kolaylıkla yerinden çıkabilmektedir.
  • Beton oturak grupları konulduğu ortama zengin bir hava katmaktadır. Sıradan oturaklar ve banklar ortamda mütevazı bir hava estirirler fakat beton oturaklar daha çok lüksü temsil eder. Bu nedenle pahalı alışveriş merkezlerinde de sıklıkla karşımıza çıkar.

Bunca avantajıyla bu oturak grupları sizin de tasarımlarınıza hem renk hem de asalet katacak. En kaliteli beton malzemeler ve diğer taş yapı ve inşaat ürünleri ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim