+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beton Bordürleri

2 kez görüntülendi
Beton Bordürleri

Beton endüstriyel üretimin de gelişmesiyle yapı sektörünün olmazsa olmazı haline gelen bir malzemedir. Doğal bir ürün olmasa da doğadan elde edilen ürünlerin doğru oranlarda gerekli kimyasal ve fiziksel tepkimeler ile birleşmesi sonucu elde edilmektedir. İnsan sağlığını tehdit ettiğine dair herhangi bir bilimsel kanıt bulunmamaktadır. Ayrıca çevre kirliliği de oluşturmayan bir üründür. Sağlamlığı bilimsel olarak onaylanmış olan bu ürün doğal afetler de dahil olmak üzere tüm dış etkenlere karşı adeta çelik gibi dayanıklılık göstermektedir. Bordür seçimi yaparken de seçenekler arasında beton bordür seçilmesi için en mantıklı sebeplerden biri bu mucizevi dayanıklı yapısıdır.

 

Bordür, kaldırımların kenarlarını kapatan sınırlandırıcı taşlara verilen isimdir. Bordürler sayesinden kaldırımların bitiş noktası daha net belli olduğu gibi diğer kaldırım taşlarının birbirine daha iyi bağlanması sağlanır. Estetik görüntüye de oldukça büyük katkısı olan bordürleri seçerken dayanıklı bir malzeme kullanmak çok mühimdir. Aksi takdirde sürekli yenilenmesi gerekebilir ve bu da ek zaman ve maliyet kaybıdır.

Beton Bordürleri ve Fiyatları

Bordürler günlük hayatımızda neredeyse her gün gördüğümüz malzemeler. Belediyelerin şehir içi düzeni sağlaması için de kullanımı elzem bir malzeme. Sadece belediyeler değil şahıslar da artık evlerinin veya bahçelerinin etrafından bordür kullanmaya ihtiyaç duyabilmektedir. Beton bordür diğer bordür çeşitlerine nazaran daha sağlam olmasından dolayı sıklıkla tercih edilen bir bordür çeşidi. Beton doğadan elde edilen bir ürün olmadığı için kaliteli bir şekilde üretiminin sağlanmış olması ve içeriği oldukça önemli. Birinci sınıf beton kullanarak üretmiş olduğumu bordürlerimiz tam da sizlerin aradığı nitelikte. Malzemeden tasarruf etmeden, tüm dış etkenlerin yaratabileceği sorunları ele alıp dayanıklılığı artırılmış beton ürünler satmaktayız. Bunların fiyatlandırması konusunda da müşterilerimize yardımcı olarak en iyiyi en uygun fiyata sizlere temin etmekteyiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim