+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beton Küpeşteler

864 kez görüntülendi
Beton Küpeşteler

Küpeşte yapı sektöründe birçok alanda kullanılan bir kelimedir. Asıl sözlük anlamında gemilerinin yelken üstlerinde bulunan kaptanların oturup uzağı seyrettiği yerlere verilen addır. İnşaat sektöründe ise korkuluklar için kullanılır. Metal malzemelerden üretilen merdiven korkuluklarını hepimiz biliriz. Fakat bugün bahsedeceğimiz beton küpeşteler daha çok örme duvarların üstünde kullanılan korkuluk gibi görünen bir nevi dekor malzemesidir. 

Kullanıldığı yerlere harika bir görünüm kazandıran bu küpeşteler sıklıkla tercih edilmektedir. Duvar ördüğünüz zaman üstünü boş bırakmaz ve tamamlayıcı bir görüntü elde etmek için küpeşte kullanırsınız. Beton da bu işlem için çok uygun bir malzemedir. İsteğinize göre renklendirilmesi bile yapılabilir. Sağlam bir alaşıma sahip olan beton ham maddeli ürünler yıllarca ilk günkü dinginliğine sahip kalabilir. Küpeştenizin sağlam bir malzemeden imal edilmiş olması küpeşteyi kullandığınız yerin genel sağlamlığına da etki eden çok önemli bir faktördür. Sadece alt kısımda kullanılan malzeme ile betonun uyumlu olduğundan emin olunuz. Kimyasal bileşenlerden oluşan beton bazı maddeler ile tepkimeye girerek korozyona uğrayıp dayanıklılığın yitirebilmektedir. Fakat yapı malzemelerinin neredeyse hiçbir böyle bir soruna yol açmaz bu nedenle gönül rahatlığıyla beton kullanabilirsiniz.

Beton Küpeşteler ve Fiyatları

Fiyat aralığımızı sizler için her zaman en uygun biçimde tutmaya çalışan bizler günün koşullarına özel olarak en doğru fiyatlandırmayı yaparız. Fahiş fiyatlar içeren sabit fiyat listeleri kullanmak yerine bizimle iletişime geçen müşterilerimizi özenle dinler ve ne istediklerini tam olarak anlamadan asla yanlış bilgi vermeyiz. Projeniz için gereken tüm yapı malzemelerinin tedarik işlemlerini sağlamada elimizden geleni yaparız. Beton küpeşteler için de piyasadaki en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Eğer siz de fiyat ve malzeme bilgisi almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim