+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Terrazo bordür

2 kez görüntülendi
Terrazo bordür
Ürün Açıklaması

Avrupalı inşaat işçileri tarafından yüzyıllar önce yeni bir yapı malzemesi keşfedildi. Doğal ve oldukça estetik bir görünüme sahip olan bu ürün o kadar rağbet gördü ki günümüzde yapı malzeme sektörünün en çok tercih edilen malzemeleri arasında. Bu malzemenin adı terrazo. Adından da anlaşılabileceği üzere İtalya’da bulunmuş olan bu ürün birçok alanda kullanılmaya uygun. Bizler de her çeşit terrazo ürününü sizlere sunuyoruz. Bugün ise terrazo bordür modellerimizden ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Terrazo bordür Özellikleri

Kaldırım tasarımında ve sağlamlaştırmada çok başarılı bir ürün olan terrazo ile mucizeler yaratabilirsiniz. Bordür, kaldırımların kenarlarını sınırlandıran dış sınırı belirleyen taşlara verilen addır. Günlük hayatımızda aslında her gün bordürleri görürüz fakat algıda seçicilik düzeyinde ilgimizi çekmediği için farkında olmayız. Bir kaldırım döşemesi için olmazsa olmaz öneme sahip olan bordür seçiminde ham madde de oldukça önemlidir. Sağlam olmayan bir madde içeriğine sahip bordür kullanırsanız kaldırımınızın bütünlüğü kısa sürede bozulacaktır. Yeniden inşa etme maliyeti ve zaman kaybı terrazo gibi kaliteli bir malzeme kullanmanızdan daha fazla olacaktır. Kaliteli ürünler kullanarak uzun ömürlü bakım gerektirmeyen yapılar inşa etmek aslında her zaman en karlı seçenektir.

Ürün Fiyatlandırması

Granit benzeri doğal ürünlerin inşaatlarda kullanımı esnasında arta kalan diğer kısımlarını değerlendirme amacıyla ortaya çıkan terrazo ürünler granite bile rakip olmuş durumda. Desen ve renk seçenekleri öylesine kapsamlı ki terrazo modelleri ile yapmak isteyip de yapamayacağınız bir şey neredeyse yok. Dayanıklılığı oldukça yüksek olan bu ürün doğru yerleştirildiği takdirde çok uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Peki terrazo bordür satın almak istediğinizde tarafınıza nasıl bir maliyet çıkar? A kalite birinci sınıf ürünleri sizlere ulaştıran firmamız fiyat konusunda da şeffaf bir politika izler. Hemen ürünler ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayın.

 

Terrazo bordür Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091
Terrazo bordür Sorulan Sorular
Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.
Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim