+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cotto Taşı

3 kez görüntülendi
Cotto Taşı
Ürün Açıklaması

Doğal malzemeler kullanılmasına rağmen doğal bir şekilde oluşmayan yani imalat sonucunda elde edilen cotto taşı (kotto) içeriğinde farklı malzemeler bulunmaktadır. Yer taşı olarak bilinir ve duvar kaplama gibi alanlarda yer taşı olarak kullanılır bu taşın içerisinde : ponza kumu mevcuttur, özel pigment boyaları ve doğal taş tozu gibi malzemeler bulundurur.

Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

Yerli sermaye ile beraber üretimi gerçekleştirilen cotto taşı ve ürünleri, Dış ve iç cephelerin neredeyse tümünde kullanılabilir. Temel olarak hava şartlarından çok zor etkilenir bu taşlar, hem insan sağlığına hem de çevreye hiçbir zarar vermeden rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün Özellikleri ve Kullanım alanları

Cotto zemin taşı yer döşemek için özel olarak üretilen ve pişirilmiş taş yapısı ile izolasyon işlemine izin veren zemin döşeme malzemesidir. Cotto kelime anlamı olarak pişirilmiş kil demektir. Kullanılan ham madde istenilen forma gelene kadar belirli sıcaklıkta pişirilmektedir. Bu sayede uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir hale getirilir. Son derece kusursuz ve kaliteli bir malzemedir.

( Kanserojen madde içeriğine sahip olmamakla birlikte aynı zamanda estetik ve sağlıklı bir görüntüsü yer almaktadır. )

Cotto Zemin Taşı Nerede Kullanılır?

Özellikleri sayesinde de dekorasyonda farklı estetik görüntüler oluşturarak, tek renk veya kombin renkler ile tercih edilebilir. Ürünün en temel özelliklerinden bahsedersek darbelere karşı dayanıklı olması ve kolay kolay kırılmaması, ışınlara ve güneş ışınlarına karşı değişiklik göstermemesi yer almaktadır. Kaba tarafı tamamlanmış yüzeylerde ve duvarlarda kaplama için rahatlıkla istenilen şekilde kesilerek cotto taşı kullanılabilir.

Cotto zemin taşı binaların iç ve dış dekorasyonlarında, bahçe düzenlemelerinde ve hediyelik eşya üretimi alanlarında kullanılmaktadır. Çevre dostu, dayanıklı ve şık görüntüsü nedeni ile tasarım ürünü olan mekânlarda tercih edilen ilk yapı malzemesidir.  Su emme oranı ve neme dayanma oranı çok yüksektir. Şık görüntüsünün yanınsa ısı izolasyonu içinde tercih edilebilir.

Cotto Taşı Fiyatını Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsiniz
Fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir Size en uygun fiyatları almak için lütfen bizi arayınız. 05321382091

Cotto taşları Sorulan Sorular

Nakliye Hizmetiniz Varmı?
Nakliye hizmetimiz vardır, nakliye alıcıya aittir. İstediğiniz takdirde üretim tesislerimizden kendi araçlarınız ile alabilirsiniz.

Uygulama hizmetiniz varmı?
Uygulaması size aittir, isterseniz ustalarımız ile sizlere anahtar teslim yapıyoruz.

Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim