+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cotto Zemin Taşları

4 kez görüntülendi
Cotto Zemin Taşları
Ürün Açıklaması

Zemin döşemelerinin estetiğe katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Bu nedenle renk ve görüntü dışında kaliteli bir malzeme ile zemin döşemesi yapmak da önemlidir. Kalitesi taşlar zaman içinde yıpranarak görüntünün estetikliğini bozabilmektedir. Bu gibi problemlere maruz kalmadan uzun ömürlü sağlam döşemeler yapmak için sizlere cotto zemin taşları modellerini tavsiye ediyoruz.

Cotoo Zemin Taşları Dayanıklımıdır?
Bu taşlar uzun yıllar dayanabilen dayanıklı malzemelerden üretilir
Cotoo Zemin Taşları İnsan sağlığına zararlımıdır?
Ayrıca insan sağlığını tehdit eden hiçbir içeriği yoktur. Laboratuvar testlerinin de kanıtlarına dayanarak kanserojen hiçbir etkisinin olmadığını da sizlere söyleyebiliriz

Hem dayanıklı, hem sağlıklı hem de estetik bir malzeme olduğu için iç mekan tasarımında da dış mekan tasarımında da sıklıkla kullanılan bir malzeme haline gelmiştir. Bu taşların içeriğinde genel olarak üç temel madde bulunmaktadır. Bunlar:

  • Doğal taş tozu
  • Özel pigment boyası (taşa istediğiniz rengi veren madde)
  • Ponza kumu

İçeriği bunlarla sınırlı olmasa da cotto taşlarının ana maddeleri bunlardır. Zemin kaplama işlemleriniz için tavsiye ettiğimiz bu taşları mutlaka görmelisiniz.

Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

Cotto Zemin Taşları Fiyatları için Tıklayın
Cotto zemin taşları fiyatları değişkenlik gösterebilir size uygun en iyi fiyatları almak için 05321382091 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Hem iç mekan hem de dış mekan tasarımları için kullanımı uygun bir taş olan cotto zemin taşları için sizlere uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Piyasa değerinin üstünde asla sizlere satış yapmamaktayız.

Sattığımız her ürünün orjinal ve gerçek ham maddeden üretilmiş olduğuna dikkat ederiz. En yüksek kalite birinci sınıf malzemeleri müşterilerimizin beğenisine sunarız. Bizim için ticaretten daha önce gelen şey mimari olarak hayata geçecek ölümsüz bir eserin üstünde parmak izlerimizin olmasıdır. Bu nedenle maddi kaygılar her zaman geri planda kalır.

Müşterilerimizin projelerini baştan sonra analiz eder ve onlar için en uygun malzemeyi teslim ederiz.

İhtiyacınız olan miktarda taş için o günün koşullarına göre en uygun fiyat teklifini veririz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim