+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız
1 kez görüntülendi
Çubuk tuğlalar
Çubuk Tuğlalar Nedir?

Bildiğimiz klasik tuğlalı evlerin temelini oluşturan çubuk tuğlalar eski zamanlardan beri kullanım alanında bulduğu yeri hiç kaybetmedi. Tam tersine zaman ilerledikçe yeni kullanım alanları oluşan bu tuğlalar başka tuğla ve taş çeşitleriyle harmanlanınca ortaya harika görüntüler çıkabiliyor. İnsan sağlığını tehdit etmeyen bir içeriğe sahip olması nedeniyle de gerek bu tuğlalar ile çalışan işçiler gerek de sonrasında tuğlanın kullanıldığı yapıya sahip olacak kişiler açısından güvenle tercih ediliyor. Standart bir yapı malzemesi olan çubuk tuğla yapı işindeki herkesin elbet bir gün karşılaşacağı bir malzeme.

Çubuk Tuğla Avantajları

Taş görünümlü tuğla evler bazı mimari trendler içinde favori haline gelmiş durumda. Hem nostaljik hem de zengin görüntüsü nedeniyle tuğla imajı yıllardır eskimedi. Isı yalıtımı konusunda da problem yaratmayan tuğlalar kesinlikle kullanmaya değer. Eğer siz ya da hizmet verdiğiniz müşterileriniz tuğla görüntülü yapılardan hoşlanıyorsa çubuk tuğla kullanımı ile muhteşem bir dizayn ve görüntü sağlamanız mümkün.

Çubuk Tuğla Fiyatları

Tuğla seçenekleri arasında belki de en yaygın kullanılan malzeme olan çubuk tuğlalar geçmişten günümüze her alanda kullanılmaya devam etmektedir. Profesyonel işletmecilere sahip olan firmamız bu talep durumunu baz alarak piyasaya gereken arzı sunmaktadır. Ürünlerimizin tamamını tüm müşterilerimiz için erişilebilir hale getirmek ve en uygun fiyatlardan satmak bizim de en büyük arzumuz.

Hızlı İletişim
+90 532 138 20 91

 

Fiyatlar için tıklayınız
En iyi fiyatları almak için bir telefon kadar uzağınızdayız 05321382091

Birçok taş ve tuğla çeşidine nazaran sayısız kullanım alanı bulunan bu tuğla modeli ile yapılabilecek proje çeşidi çok fazla olduğundan bizler ile fiyat almak için iletişime geçtiğinizde tahmini olarak ne kadar tuğlaya ihtiyacınız olduğunu sizlere bildiririz. Sonrasında o kadar tuğlanın size maliyetini ne olacağını şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşırız. Daha fazla fiyat ve malzeme bilgisi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim