+905321382091
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beton Mantar Taşları

2 kez görüntülendi
Beton Mantar Taşları

Mantar taşları birçok yerde karşımıza çıkan hem düzeni sağlayan hem de dekoratif görünümü olan bir malzeme. Genellikle araç park edilen yerlerde gördüğümüz bu taş park alanlarını sınırlandırarak araçların doğru şekilde park edilmesini ve gereğinden fazla aracın bölgeyi işgal etmesini engellemekte. Ayrıca diğer engelleyici mekanizmalara göre çok estetik bir görüntüsü söz konusu. Böyle önemli bir iş için beton mantar taşları iyi bir seçim. Beton ham madde olarak bu işlevi layığıyla yerine getirebilecek bir malzeme. Kullanıcılarının oldukça memnun olduğu bu yapı malzemesi görüntüsüyle de ön plana çıkmakta.

Sıklıkla gri ve pembemsi renklerde karşımıza çıkan mantar taşları talebiniz doğrultusunda farklı renklerde de üretilmesi mümkün olan ürünlerdir. Beton ürünlerinin ne kadar dayanıklı olduğu halk arasında yaygın bir görüş olduğu gibi bilimsel araştırma ve testlerle de kanıtlanmıştır. Beton bir ürünü kullanarak yaptığınız veya inşa ettiğiniz şey neredeyse ömürlük olur. Doğal afetlerden tutun şiddetli çarpmalara kadar her türlü dış faktöre karşı dirençli bir malzemedir beton. Beton mantar taşları araç park bölgelerinde sıklıkla dizayn amaçlı kullanıldığından ve bazı araç girişinin yasak olduğu yerlere konulduğundan dolayı sağlam olması önemlidir. Kazara ya da kasıtlı olarak bir araç yüksek hızla bu bölgelere doğru geldiğinde beton gibi bir dayanıklı maddenin onu durdurması gerekir. Aracın alacağı hasar yüksek olsa da o bölgede bulunan yayaların hayati tehlikesinin önüne geçilmesi gerektiği için önemli bir durumdur.

Beton Mantar Taşları ve Fiyatları

Birinci sınıf kalite kullanarak ürettiğimiz beton ürünlerimizde diğer ürünlerimiz için de olduğu gibi en iyiyi en uyguna prensibini devam ettirmekteyiz. İhtiyacınız olan mantar taşı sayısını belirledikten sonra tarafımızla iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara
Whatsapp İletişim